חשד: קצין משטרה קיבל שוחד מיני מזונות

קצין משטרה בדרגת פקד, המשמש כקצין בוחני התנועה של מחוז חוף במשטרה, נעצר בחשד שנהג להגיע לבתי בושת וקיבל שירותי מין ללא תשלום בתמורה להטבות עבור היצאניות. הפקד נעצר בתום חקירה סמויה של חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים ובמהלך היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בחיפה

מבוכה במחוז חוף של המשטרה: חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים עצרו קצין משטרה, בדרגת פקד, בחשד כי נהג לבקר בבתי בושת וזכה לשוחד מיני - קבלת שירותי מין תוך ניצול תפקידו.

בתום חקירה סמויה שנמשכה מספר שבועות, התגלה כי הפקד נהג להגיע במספר הזדמנויות לבתי בושת באזור חדרה, כשהוא "זוכה" לשירותי מין מלאים אך לא משלם עבורם. על פי החשד, הקצין הבטיח לזונות כי בתמורה לשירותיהן, הוא ידאג שהמשטרה לא תפגע בהן או בעיסוקן. הנשים היו מגיעות כדרך קבע לדירות מסוימות ושם קיבלו את לוקוחותיהן. המשטרה ניסתה במשך זמן רב למגר את תופעת הזנות באזור המדובר, אך התפלאו כיצד הם אינם מצליחים לאסוף ראיות מפלילות על פעילות בתי הבושת.

בעזרת מידע מודיעיני התברר כי הקצין נהג לבלות בבתי בושת ולאחר בדיקת הקשר התגלה כי הוא היה מעביר לזונות מידע משטרתי פנימי ומסייע להן להימלט מהדירה או להתכונן מראש לפשיטות השוטרים. חוקרי מח"ש אספו עדויות מהזונות ומעדי ראייה שהבחינו בקצין מגיע למקום עד שאתמול בערב הוא נעצר ונלקח לחקירה.

חשוב לציין כי על עובדי מדינה - על אחת כמה וכמה כשמדובר בקציני משטרה - נאסר לבקר בבתי בושת, שכן מדובר בעבירה של הדחה לזנות. במקרה הנוכחי מדובר בחשדות כבדים יותר, שכן הקצין נחשד בקבלת שוחד מיני ולא רק בהדחה לזנות.

הקצין, המשמש כקצין בוחני התנועה של מחוז חוף במשטרה, תחת פיקודו של תת-ניצב חגי דותן, יובא במהלך היום  להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת