האונס סמוך למכללת ספיר: "חיכה שסטודנטית תעבור - ותקף"

פרטים חדשים מתגלים לאחר חקירתו של הנער מרהט, החשוד באונס האכזרי של סטודנטית ממכללת ספיר שבשדרות. "הוא חיכה שתעבור בחורה ואז גרר אותה לחורשה, שם אנס אותה בעזרת חפץ חד", אמר גורם במשטרת לכיש. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים וכתב אישום צפוי להיות מוגש נגדו בקרוב לאחר שקשר עצמו למעשים

סטודנטית נאנסה באכזריות. אילוסטרציה (רויטרס)

בית המשפט בקריית גת האריך בצהריים בשישה ימים את מעצרו של נער בן 16 מרהט, בחשד לאונס מזעזע של סטודנטית ממכללת ספיר שהתרחש אתמול.

מהחקירה עולה כי בן ה-16 תכנן בקפידה את מעשה האונס. "החשוד ידע כי בערך בשעות אחר הצהריים מסתיימים הלימודים במכללה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט גורם במרחב לכיש המעורה בפרטי החקירה, "הוא תקף אותה בצורה מחרידה, איים עליה באמצעות חפץ חד והוביל אותה לחורשה. שם, לאחר שביצע את המעשה הוא גם שדד את הנאנסת".

מה שהביא לתפיסתו המהירה של החשוד, הן פעולות וסריקות נרחבות שבוצעו בפיקודו של מפקד תחנת שדרות, סנ"צ יחיאל בוהדנה. "שוטרים ראו אותה יוצאת מחורשה סמוכה למכללה, כשהיא בוכיה. היא התקשרה לחברה שלה ואז סיפרה לנו את מה שהתרחש. כל שוטרי התחנה יצאו וחיפשו אחריו עד שאיתרו אותו באזור התעשייה בעיר", תיאר הגורם.

במהלך החקירה קשר עצמו החשוד למעשים, וככל הנראה העובדה הזו בשילוב עם ראיות שנתפסו עליו בעת מעצרו יובילו לכתב אישום מהיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו ל-200 אלף החברים של חדשות 2 בפייסבוק