הפסיד ב"ווינר" – והצית את תחנת ההימורים

מנחם סבח בן ה-29 מת"א מצא דרך מקורית לפרוק את זעמו, לאחר שהפסיד עשרות אלפי שקלים ב"טוטו ווינר". הוא ניסה להצית את תחנת ההימורים שבה מילא את הטפסים, וכשהניסיון לא צלח, תכנן לשדוד את הכספת במקום. הוא נעצר, ובחקירתו התברר כי לפני כמה חודשים הצית את המחסן של הבוס שלו, בתגובה לסכסוך שפרץ ביניהם

תחנת הימורים של מפעל הפיס. ארכיון (אתר Winner)

צעיר תושב תל אביב פיתח מנהג קבוע להצית בתי עסק של גורמים שעמם הוא מסוכסך. ביום רביעי האחרון נעצר בחשד שניסה להצית תחנת הימורים שבה מילא טופס "ווינר". כך פירסם הבוקר אבי כהן ב"ישראל היום".

מנחם סבח בן ה-29 הפסיד לאחרונה כמה עשרות אלפי שקלים ב"ווינר". שלשום התקבלה בתחנת משטרת מרחב יפתח דיווח על אדם שמנסה להצית קיוסק שבו תחנת הימורים של "טוטו ווינר" בשכונת תל כביר בתל אביב. משלא הצליח להצית את המקום, ניסה סבח על פי החשד, לשדוד את כספת התחנה.

השוטרים שהוזעקו למקום עצרו את הצעיר והוא נלקח לחקירה. לאחר זמן קצר התברר כי לפני כמה חודשים, שרף סבח את המחסן של הבוס שלו, בעקבות סכסוך שפרץ ביניהם. בעקבות המקרה, הוגש אז נגדו כתב אישום, והוא שוחרר למעצר בית.

השופט: "איני יודע למה יש לו נטייה לעסוק באש"

רס"מ משה פויסטרו, נציג המשטרה סיפר כי "החשוד זעם על כך שהפסיד כספים רבים בהימורים, וניסה להצית את התחנה שאליה הגיע בעזרת בקבוק בנזין, לאחר שלא הצליח לעשות כן, ניסה לשדוד את הכספת במקום, אך בעל הקיוסק התנגד לו".

פרקליטו של החשוד, עו"ד ארי שמאי ציין כי "החשוד מעוניין להישאר במעצר בית בבית אמו, והשופטת הדסה נאור נעתרה לבקשה". בעקבות ההחלטה לשחררו למעצר בית, ערערה המשטרה לבית המשפט, ושם אמר השופט ציון קפאח: "איני יודע מדוע לסבח יש נטייה לעסוק באש כדרך ליישוב סכסוכים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו ל-200 אלף החברים של חדשות 2 בפייסבוק