חייל נעצר בחשד לאונס בת 17 במועדון

צעיר בן 19, בשירות סדיר בצה"ל, נעצר בחשד שגרר נערה לשירותים של מועדון בתל אביב בערב הסילבסטר ושם אנס אותה. החייל נעצר ומכחיש קשר למעשה, אולם מעצרו הוארך ביממה. בינתיים הוצא צו סגירה למועדון למשך 30 יום, והמשטרה בודקת חשד שנמכר בו אלכוהול לקטינים בניגוד לחוק

משטרת תל אביב עצרה חייל בן 19 בשירות סדיר בחשד שאנס נערה במועדון בעיר בערב הסילבסטר. החייל מכחיש קשר למעשה, אך בעקבות הראיות שבידי השוטרים, החליטה  שופטת בית משפט השלום בתל אביב הדסה נאור להאריך את מעצרו ביום אחד. בהמשך צפוי להיערך עימות בין השניים.

החקירה נפתחה בעקבות מידע שהגיע לידי המשטרה מבית החולים וולפסון אודות נערה בת 17 שהגיעה עם אמה בעקבות תקיפה מינית שעברה לטענתה. המשטרה גבתה עדות מהנערה, שסיפרה כי החייל גרר אותה בכוח לשירותים של המועדון, שם ביצע בה את זממה למרות שהתחננה בפניו שיעזוב אותה.

לאחר שסיים את מעשה האונס, על פי החשד, עזב החייל את המקום והותיר את הנערה ההמומה בשירותים. בעקבות התלונה נעצר החייל, אך בשלב זה הוא מכחיש כל קשר למעשים החמורים. עו"ד דן באומן המייצג את החייל מטעם הסינגוריה הציבורית, מסר לחדשות 2 באינטרנט שהיחסים נעשו בהסכמה לאחר שהשניים הכירו באותו ערב במועדון, וכי מרשו מכחיש כל חשד לאונס.

לדברי החייל, לאחר שתיית אלכוהול, השניים הלכו לשירותים ושם קיימו יחסי מין בהסכמה. כשסיימו, ביקשה הנערה לצאת ראשונה מתא השירותים. מאבטחים ששמעו את השניים, סילקו אותם מהמועדון. "יכול להיות שמבוכה שלה מהסיטואציה גרמה לה להתלונן נגדו", הוסיף עו"ד באומן.

במשטרה בודקים את האפשרות שהנערה הייתה שיכורה בזמן האונס, וכן נבדקת אפשרות שעובדים במועדון מכרו לה משקאות אלכוהוליים למרות גילה הצעיר, בניגוד לחוק. לצד מעצר החייל, המשטרה הוציאה צו מנהלי לבעלי המועדון שמורה להם להפסיק את פעילותו למשך 30 יום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו ל-200 אלף החברים של חדשות 2 בפייסבוק