"אני דקרתי אותו פעם אחת, אנה 7 פעמים"

פרטים חדשים מחקירת נערות הליווי החשודות ברצח ד"ר אלי ללוז בת"א בשבוע שעבר: השתיים מטיחות האחת בשנייה את האשמה ברצח. בחקירתן סיפרו כיצד שמו לד"ר כדור אקסטזי במשקה, ודקרו אותו לאחר ששתו וודקה - כשאותה וודקה שימשה אותן לאחר מכן לשריפת הגופה. המשטרה עדיין מחפשת את נהג המונית שהסיע אותן עם ה-LCD שנגנב

מרינה טרסנקו ואנה קורמשינה, שתי נערות ליווי, השוהות בישראל כבר ארבעה חודשים באופן בלתי חוקי, הן החשודות ברצח ד"ר אלי ללוז לפני כשבוע בביתו בתל אביב. מאז פיענוח הרצח, השתיים כבר הספיקו להודות במעשה, אך בחקירתן במשטרה הן מאשימות האחת את חברתה.

"מרינה יצאה למטבח, לקחה שני סכינים וביקשה ממני להביא שקית", סיפרה אנה קורמשינה לחוקרים. "אחרי שהוא מת כיסינו אותו בשקית ושתינו וודקה". גם מרינה מאשימה את חברתה, אך לא מתנערת לגמרי מאחריות: "אני דקרתי אותו פעם אחת ואנה שבע פעמים. כל הזמן שתינו אלכוהול, ועם האלכוהול הדלקנו את הגופה".

סם ההרדמה למדען: כדור אקסטזי

מהחקירה עולה שהשתיים הגיעו לבית הדוקטור בעזרת ידיד, שגם סיפק להם אקסטזי - אותו הכניסו למשקה של הקורבן בליל הרצח. את הדרך חזרה הביתה הן עשו במונית, וכעת המשטרה מחפשת את הנהג שלרכבו עלו שתי הנשים כשהן שיכורות, ובידן מסך LCD שגנבו על פי החשד מהדירה.

השבוע נחקר אותו ידיד בחשד שסיפק את האקסטזי, ונבדק חשד שהוא הסרסור של שתי הבנות. בעימות שנערך אתמול בין הבנות, השתיים בחרו לשמור על זכות השתיקה ולא דיברו האחת עם השנייה.

פרט למרינה ואנה, עד היום היו חשודים ברצח הזה גם שני אחים שאותם הכירו הצעירות בתחילת השהות שלהן בישראל ואליהם גם ברחו לאחר הרצח. מהחקירה עלה שכשהשתיים הגיעו עם הטלוויזיה לביתם, הן סיפרו שקנו אותה מנרקומן ברחוב. צוות החוקרים ברשות רב פקד ניסים דאודי השתכנע שהשניים אינם קשורים למעשה, ואתמול הם שוחררו לביתם.

שני האחים אמנם כבר לא חשודים ברצח, אך מאחוריהם עבר של סחר בנשים. אחד מהם ישב שמונה שנים בכלא על סרסרות. עם זאת אומרים במשטרה שהאחים היו בזוגיות עם שתי החשודות, שמעכשיו תימשך רק בזמן הביקורים בבית המעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת