הציתה את מכונית החבר כשהוא בתוכה

תושב אילת שהסתכסך עם בת זוגו קיבל תגובה חריפה במיוחד מצידה: בזמן שישב ברכבו, שפכה בת הזוג חומר דליק על המכונית והציתה אותה. האירוע נגרם ללא נפגעים והצעירה נעצרה. בחקירתה טענה כי ניסיון ההצתה היה על רקע סכסוך בין השניים ואמרה כי בן הזוג הכה אותה

בנס איש לא נפגע. ארכיון ("חדשות 24")

ויכוח שהתלהט: צעירה שהסתכסכה עם בן זוגה לקחה את הוויכוח ביניהם לדרגת אלימות גבוהה במיוחד. ביום שישי האחרון, החליטה הצעירה להעניש אותו בכך שהציתה את המכונית שלו - בזמן שישב בתוכה. איש לא נפגע באירוע והצעירה נעצרה.

הצעירה, תושבת אילת, בת 24, נעצרה ביום שישי בחשד כי הציתה את רכבו של בן זוגה כשהוא יושב בתוכו. מחקירת המשטרה עולה החשד כי הצעירה שפכה חומר דליק על החלק האחורי של רכב של בן זוגה, כשהוא יושב בתוכו, והציתה אותו.

באורח נס, האירוע הסתיים ללא נפגעים. למקום הוזעקו שוטרי יחידת הסיור של משטרת אילת, שעצרו את החשודה כשברשותה מיכל עם החומר הדליק. מחקירתה עולה כי המניע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך בין בני הזוג.

בחקירתה הודתה הצעירה במיוחס לה וטענה כי בן זוגה מכה אותה וכי תכננה לנקום בו. במוצאי שבת הובאה הצעירה לבית משפט השלום בעיר ומעצרה הוארך בארבעה ימים. היום תוגש בבית משפט השלום הצהרת תובע טרם הגשת כתב אישום כנגדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת