חשד: חילוני תקף חרדית בת 11 וירק עליה

ילדה חרדית בת 11 מירושלים הותקפה על ידי גבר חילוני שירק עליה, דחף אותה וקרא לעברה קריאות נגד חרדים במהלך נסיעה באוטובוס לבית הספר, כך דיווח האתר "כיכר השבת". אביה של הילדה: "היא התקשרה בבכי ומיד באנו לקחת אותה". כשנהג האוטובוס ניסה לסייע התוקף איים גם עליו. המשטרה חוקרת

"היא התקשה בבכי הביתה", ארכיון (רויטרס)

לפני שבועיים סערה המדינה בעקבות התקיפה של נעמה מרגוליס בת ה-8 מבית שמש. הפעם, אנו שומעים על חילוני שירק על ילדה חרדית בת 11 במהלך נסיעה באוטובוס בירושלים. הידיעה פורסמה באתר "כיכר השבת".

על פי הדיווח, התוקף ירק על הילדה ודחף אותה בנסיעה בקו מספר 4 אתמול בבוקר, וצעק לעברה "נחסל את החרדים". "הבת שלי קמה מרוב פחד בתחנה הראשונה שהאוטובוס עצר בה", סיפר משה שפיצר, אביה של הילדה. "גם במדרגות התוקף ניגש לכיוונה וניסה לבעוט בה. כשהיא הגיעה לבית הספר היא התקשרה בבכי ומיד באנו לקחת אותה". האב הוסיף כי נהג האוטובוס יצא להגנתה אך התוקף איים שיתקוף גם אותו.

הילדה היא תלמידה בבית הספר "בית יעקב" שנמצא בשכונת רוממה בבירה, ומתגוררת בשכונת קטמון הישנה בה מתגוררים במשך שנים ציבור חרדי, דתי וחילוני יחד. ממשטרת ירושלים נמסר לעיתון "מעריב" כי הוגשה תלונה בנושא והיא נחקרת וכן כי כי זהותו של האיש ידועה והוא יעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת