שוד אלים עם גרזן ומברג - בשביל 2,300 שקל

זה קרה בתחילת השבוע בבת ים: ארבעה צעירים חמושים פרצו לבית מלון כדי לשדוד את המקום. באותה הזדמנות הם תקפו באכזריות את פקיד הקבלה, באמצעות גרזן, מברג ושני סכינים, כשבינתיים הם מרוקנים מהכספת 2,300 שקל. רק אחד מהם - עובד לשעבר במלון שידע בדיוק היכן ממוקמת הכספת - נעצר, ומחר יוגש נגדו כתב אישום

פקיד הקבלה במלון בבת ים לא העריך שהסיכון המקצועי בעבודתו במלון יהיה כל כך גדול. במשך דקות ארוכות הכו אותו נמרצות ארבעה שודדים, שבסופו של דבר שדדו ממנו רק 2,300 שקלים.

זה קרה בתחילת השבוע. באישון לילה הגיעו לבית המלון ארבעת הצעירים, חמושים בגרזן, מברג ושני סכינים. אחד מהם, מקס גוז'נסקי, עבד במלון ופוטר רק מספר ימים לפני השוד, כך שהוא ידע בדיוק היכן הכספת ואליה הוא פנה. בזמן שחבריו תקפו באכזריות רבה את פקיד הקבלה, גוז'נסקי ניגש אל הכספת ורוקן אותה. אולם, דבר אחד שכח השודד לעשות - לכבות את מצלמות האבטחה.

"זו פשוט סיטואציה שאתה המום מהבן-אדם", שיחזר עובד המלון שהותקף בידי השודדים. "כי הוא מכיר אותך, לחץ לך יד... אתה יושב ומדבר... ואז פתאום, הוא יום למחרת בא, תוקף אותך במצב שאתה עוד שנייה מרגיש שאתה (בסכנת חיים)".

צוות חוקרי המשטרה בראשותו של רפ"ק אילן מידן עצר את החשוד, שטען להגנתו כי היה שיכור כלוט במהלך השוד. בבית המלון מעריכים כי גוז'נסקי ביקש לעבוד בבית המלון מלכתחילה כדי להכיר את המקומות החשובים, כמו הכספת למשל. עכשיו הם מבקשים מהמשטרה לעצור את השלושה האחרים.

מחר יוגש כתב אישום נגד גוז'נסקי, שלא הסכים להסגיר את שותפיו לשוד. למרבה המזל, נגמר השוד בפציעות קלות בלבד לפקיד הקבלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת