החשד: פריצה להפקה של "האח הגדול"

שני צעירים מאזור המרכז נעצרו בחשד שפרצו לחשבון הפייסבוק ולדואר האלקטרוני של מפיק בכיר בתכנית הריאליטי "האח הגדול". על פי החשד, השניים, שעובדים כתחקירנים בתכנית ריאליטי אחרת, העבירו את המידע למערכת של תכניות בידור. קשת בתגובה: "מצרים על כך שהסקרנות לקראת העונה החדשה הובילה למעשים פליליים"

החשד: פרצו למייל של מפיק בכיר בהפקה (חדשות 2)

האח הגדול של האח הגדול: שני צעירים שעבדו כתחקירנים בתכנית ריאליטי חשודים שפרצו לחשבון הפייסבוק ולדואר האלקטרוני של מפיק בכיר בהפקת "האח הגדול". שוטרים של מחלק עבירות מחשב במפלג הונאה תל אביב עצר את השניים אתמול בעקבות תלונה של המפיק במשטרה, והחרימו את המחשבים בביתם.

על פי החשד, החשודים, בן 28 מהרצליה ובן 26 מתל אביב, הצליחו לחדור בסוף השבוע לחשבונות של אותו מפיק, ולדלות משם התכתבויות פרטיות שלו עם אנשים אחרים. עוד נטען כי לאחר שאספו מידע שהיה מעניין לדעתם, העבירו אותו למערכת של תכנית בידור אחרת כדי שתפרסם אותו.

בחקירתם, הודו השניים במעשים המיוחסים להם ולאחר שקשרו עצמם למעשה שוחררו לביתם.

מקשת והפקת האח הגדול נמסר בתגובה כי: "אנו מודעים לעניין הרב שיש לקראת העונה החדשה, אך מצרים על כך שסקרנות זו הובילה למעשים פליליים. אנחנו מוטרדים מכך שבוצעה פריצה לחשבון פייסבוק פרטי, שהיא מעשה פלילי לכל דבר ועניין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת