חשד לרצח: גופה חרוכה נמצאה בדירה בצפון ת"א

כוחות כיבוי אש שהוזעקו לטיפול בשריפה בדירה ברחוב דיזנגוף בת"א נדהמו לגלות בתוכה גופה חרוכה של גבר בשנות ה-70 לחייו, כשעליה סימני אלימות קשים. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום, נבדק חשד לפלילים

נבדק חשד לרצח בצפון תל אביב: גופת גבר בשנות ה-70 לחייו נמצאה בדירה ברחוב דיזנגוף, כשהיא חרוכה ועליה סימני אלימות קשים. בבדיקה ראשונית עולה כי הגבר בן ה-70 גר בדירה יחד עם אדם נוסף, שותף לדירה שנחקר בתחנת המשטרה.

תת ניצב יורם אוחיון מפקד מרחב ירקון סיפר על המקרה: "סביב השעה 14:30 קיבלנו קריאה על גופת אדם. הגענו לאחר דקות ספורות. במקום מצאנו אדם כבן 70 ללא רוח חיים. כיוון החקירה הוא פלילי. עד כה ידוע לנו כי האדם שנהרג הגיע מחו"ל. אנו ממשיכים בחקירת נסיבות האירוע".

השכנה בדירה הממוקמת מול הדירה בה נמצאה הגופה מספרת היא זו שהזעיקה את כוחות הכבאות לאחר שהריחה ריח שריפה בשעות הבוקר וחששה כי מדובר בשריפה בביתה. לאחר כוחות הכבאות שהגיעו לזירה וידאו כי לא מדובר בדירה שלה, ביקשו לבדוק את הדירות הסמוכות ובמהלך הסריקה גילו את הגופה והזעיקו את המשטרה. השכנה מספרת כי ההרוג היה "צרפתי מבוגר שלעיתים התנהג באופן מעט מוזר".

הכבאים נכנסו לדירה, כיבו את השריפה ואז מצאו לתדהמתם גופת גבר בשנות ה-70 לחייו, כשהיא מוטלת על מזרון בתוך הממ"ד שבדירה. הגופה הייתה חרוכה לגמרי ועליה נמצאו סימני אלימות קשים.

כוחות גדולים ממשטרת לב תל אביב, הסמוכה מאד לזירת האירוע, הוזעקו למקום ופתחו בחקירה. המשטרה בודקת חשד לפלילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת