שני מקרי רצח בטירה ובנצרת עילית

בנצרת עילית גבר בן 24 נמצא בכניסה לדירתו עם פצעי ירי כשהוא ללא רוח חיים. מחקירה ראשונית עולה כי רעולי פנים ארבו לו, ורצחו אותו כשהגיע למקום. זמן קצר לאחר מכן נמצא בבית העלמין בטירה גבר בן 57 כשהוא במצב קשה לאחר שנורה, הוא פונה לבית החולים שם מת מפצעיו

שני מקרי רצח הלילה: מייקל דניאל, גבר בן 24 נורה על פי החשד למוות בכניסה לביתו בנצרת עלית. הוא נמצא ללא רוח חיים מחוץ לבניין בו התגורר בעיר, כשהוא ירוי בכל חלקי גופו. זמן קצר אחר כך התגלה גבר בן 57 פצוע קשה מאוד לאחר שנורה גם הוא בטירה. הוא פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא שם מת מפצעיו.

צוות מד"א שהוזעק לדירה ברחוב הצבר בנצרת עלית, מצא את הצעיר, המשתייך למשפחה גדולה ומוכרת מהאזור, כשהוא ללא רוח חיים. מחקירה ראשונית עולה שמספר רעולי פנים ארבו לנרצח מחוץ לביתו, וכשהגיע ירו בו מספר כדורים. הצעיר אינו מוכר למשטרה ובמשטרה ממשיכים בחקירה כשאחד הכיוונים העיקריים שנבדקים הוא סכסוך בין משפחות בעיר.

"הוא חגג את חג המולד מחוץ לבית ולפתע נשמעו יריות ושמענו צעקות", סיפרה לחדשות 2 שכנה של הגבר. עדי ראייה נוספים דיווחו על מספר רעולי פנים שנראו נמלטים מהמקום. לא עבר זמן רב עד שהשמועה על הירצחו התפשטה וקרובי משפחתו החלו לזרום למקום. חלק מהם התעמתו עם שוטרים שמנעו מהם את הגישה לזירת הרצח.

זמן קצר לאחר מכן התקבלה קריאה במד"א ירקון, לאחר שגבר בן 57 נמצא כשהוא ירוי בבית העלמין בטירה. הוא פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא במצב קשה מאוד, שם מת מפצעיו. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע לא ברור וכי החלה חקירה בנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק