צעיר הותקף ע"י שוטרים - וזומן לחקירה

איך הסתיים מפגש כמעט שגרתי בין צעיר שחזר מבילוי לבין קבוצת שוטרים? בפציעה של אותו הצעיר ובאשפוזו בבית החולים. בתלונה שהגיש הצעיר טען שהשוטרים תקפו אותו בלי סיבה, הורידו אותו בכניסה לבית החולים, וברחו מהמקום

לירן בנאי חזר בתחילת השבוע מבילוי קרוב לביתו. הוא נתקל במספר שוטרים - והמפגש הזה הסתיים בבוקר בבית החולים רמב"ם. "ראיתי את עצמי ונבהלתי", הוא מספר לחדשות 2. "הראש פתוח עם חתך עמוק מאוד, פנס בעין, השפה הייתה מנופחת. לא הבנתי מה קרה. הייתי כולי מגואל בדם, הג'ינס שלי היה מלא דם".

אחרי שלירן התעורר עם זעזוע מוח, הוא לא זכר הרבה. הרופאים גילו לו כי הגיע עם שוטרים - שהותירו עם עזיבתם זימון לחקירה. "אני אפילו לא יודע על מה. אני הקורבן - ועכשיו רוצים אותי לחקירה", הוא טוען. "הם כנראה מנסים להפוך את התמונה".

המשטרה: הוא תקף שוטרים והשתולל בתחנה

אחרי רענון קצר בסיוע עדים, מתברר כי לירן חזר שיכור וכנראה סירב להציג תעודת זהות כפי שביקשו שוטרי תחנת זבולון. התגובה שלהם לא איחרה להגיע. "זה לא מצדיק את ההתנהגות הזאת, זו התנהגות של עבריינים", אומר בנאי.

במשטרה טענו כי לירן תקף שוטרים ואחר כך השתולל בתחנה וגרם נזק לרכוש. אבל אם כך - מדוע לא נעצר? לירן מצדו התלונן במח"ש וטען כי עיכוב לחקירה או מעצר לא אמור להסתיים עם מראות כאלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת