צפו: מרדף דרמטי אחר רכב גנוב בדרך לירושלים

שוב מרדף מסוכן אחר גנב רכב – הפעם בכביש 443 בדרך לירושלים: השוטרים בניידת נוגחים במכונית הנמלטת ותופסים את הנהג – אבל מסכנים את הנוסעים בכביש. המשטרה: "המקרה ייבדק". צפו בתמונות הלא שגרתיות

צהרי היום, כביש 443: זהו עוד מקרה של מרדף, כנראה מיותר. הוא החל בצומת רעות-מכבים לכיוון ירושלים. נער שהעלה את חשדם של נהגים ברמזור החל להימלט מניידות משטרה שדלקו אחריו. המרדף הדרמטי תועד במצלמה והגיע לידי חדשות 2.

ניידת המשטרה נצמדה אל הרכב החשוד ונגחה בחלקה האחורי של הרכב. כתוצאה מכך, איבד הנהג את השליטה על הרכב, נזרק אל מעקה הבטיחות - ומשם נזרקה המכונית אל מעקה הבטיחות מצדו השני של הכביש. כל זה קרה בין משאית ומכוניות נוספות שנוסעות סמוך מאוד.

"אפשר היה לעשות זאת אחרת"

שני השוטרים שנהגו בניידת מצאו ברכב הפגוע צעיר, כנראה חסר הכרה, ואחר כך התברר כי מדובר בקטין בן 16 שגנב מכונית בקריית ביאליק. עוד מתברר כי אופי ניהול המרדף עמד בניגוד להנחיות המפורשות במשטרה. רק במזל, איש לא נפגע. "אפשר היה לעשות את זה אחרת", אומר עד ראייה למרדף.

חשוב לציין כי כמה קילומטרים ממפגש המכוניות, שתיהן היו עלולות להיתקל במחסום עופר - שם המכונית החשודה הייתה נעצרת בכל מקרה.

ממשטרת מחוז מרכז נמסר הערב בתגובה: "מדובר באירוע מבצעי שבו שוטרי הניידת איתרו את נהג חשוד ורדפו אחריו. נסיבות מעצרו והצילומים שהוקרנו ייבדקו ויילמדו, ובהתאם לכך יוחלט כיצד לנהוג".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת