כך נתפס עבריין התנועה הכבד בישראל

עבריין תנועה שבעברו לא פחות מ-101 עבירות, נתפס שוב הפעם כשהוא נוהג ללא חגורה. על כרטיס הביקור שנמצא במכונית היה כתוב עיסוקו: יועץ לנהגים שהסתבכו בעבירות תנועה. בשיחה עם חדשות 2, אמר ה"יועץ" כי למרות שאינו עורך דין, הוא בעל ניסיון עשיר בתחום. כעת, הוא במעצר בית, וצפוי להישלח למאסר

התחנונים לא עזרו לט' מאזור המרכז, שנתפס בנתיבי איילון על ידי סיירת האופנועים של אגף התנועה, משום שלא טרח לחגור חגורה. האיש, כך מתברר, נוהג למרות שרישיון הנהיגה שלו פסול ואף אינו בתוקף משנת 2009.

 

כאשר הזינו השוטרים את שמו של ט' במסוף, גילו שמדובר ב"עבריין אספלט", שבעברו 101 עבירות תנועה, וכי הרכב היחיד עליו הוא רשאי לעלות הוא לכל היותר מונית או אוטובוס. "ביצענו בכביש 20, באזור איילון, מיקוד אכיפה כנגד נהגים מועדים שמסכנים את משתמשי הדרך", מסביר מפקד סיירת האופנועים הארצית רב-פקד ששי שלמה, "מדובר בכמות לא מבוטלת של נהגים שיש להם הרבה מאוד עבירות תנועה".

 

כשהבין שהוא עומד להיעצר, שלף ט' "קלף מנצח": "אני חולה לב", אמר. רגע אחרי ש'חולה הלב' כיבה את הסיגריה שעישן, ערכו השוטרים חיפוש בחפציו, ומצאו כרטיס ביקור לפיו הוא מסייע בייעוץ משפטי למי שמסתבך בעבירות תנועה.


 

ט' מבהיר כי למרות שעל כרטיס הביקור שלו רשום כי הוא מציע שירותי ייצוג על ידי עורך דין, הוא בעצמו אינו עורך דין, אך לדבריו "יש לו משרד עורכי דין". כשנשאל אם יש לו הרשאה חוקית לעסוק בנושא, הודה האיש שאין לו, אך ציין כי "הוא בעל ידע נרחב בנושא".

 

לפני כחצי שנה נגזר על ט' מאסר על תנאי של שישה חודשים. היום הוא במעצר בית, מחכה להכרעה בתיק נוסף, והוא צפוי להישלח למאסר בפועל. אלא אם, כמובן, תחנוניו העמוקים ישפיעו על השופט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת