"הנרצח לא היה בקשר עם אבוטבול בשנים האחרונות"

מקורבים למשפחת אבוטבול מכחישים שאיציק גפן, שנרצח אתמול ביריות אקדח בחולון, היה "איש הכספים" של אסי אבוטבול בשנים האחרונות. "כבר הרבה זמן שכמעט לא היה קשר עסקי בין השניים", אמר עורך דינו של אבוטבול . גורם נוסף שמכיר את משפחת הפשע מקרוב סיפר שגפן פתח עסקים נפרדים מעסקי המשפחה בנתניה

חבר קרוב או אויב מר? במשפחת אבוטבול מכחישים הבוקר שאיציק גפן, שכונה "איש הכספים" של אסי אבוטבול, היה בקשר עם משפחת הפשע בשנים האחרונות. גורם המקורב למשפחה טוען שבשנים האחרונות, הוא לא שימש יד ימינו של אבוטבול בעסקיו, וגם בקושי שמר על קשרי חברות עמו.

עורך הדין יניב פרץ המייצג את אבוטבול, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בחמש השנים האחרונות היה ריחוק בין המשפחה לאיציק גפן, ולאחר כניסתו של אסי לכלא כמעט שאין קשר לא עסקי ולא חברי בין בני המשפחה האחרים לבין גפן".

גורם נוסף המקורב למשפחה מספר שגפן עסק לאחרונה בעסקים נפרדים מעסקי משפחת אבוטבול. "במשך זמן רב בני המשפחה סבלו ממנו מאוד, הוא פתח חנות להחלפת כספים בנתניה יחד עם גורמים אחרים", סיפר.

איציק גפן נרצח אמש מירי מתנקשים רכובים על אופנוע. הוא פונה לבית החולם הסמוך וולפסון, שם קבעו הרופאים את מותו.

נורה מנשק אוטומטי מטווח קצר

האירוע התרחש זמן קצר לאחר השעה 18:00 בערב. גפן שהה בתחנת דלק "פז" סמוך לבית החולים וולפסון ושוחח עם חברו, כשלפתע חלפו במקום שני רוכבי אופנוע שפתחו בירי מנשק אוטומטי מטווח קצר. גפן נפגע מלפחות חמישה קליעים ונפצע בתחילה באורח אנוש אך בהמשך מת מפצעיו בבית החולים.

למקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א שמצאו את גפן מוטל על הקרקע בשלולית דם, ופינו אותו לבית החולים הסמוך, שם הובהל לחדר הטראומה. פרמדיק מד"א איילון, איציק שפילברג, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מצאנו בחור שנורה בתחנת דלק, ירוי בפלג גופו העליון, שוכב ללא הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מהירות ופינינו אותו לבית החולים וולפסון שנמצא ממול. בבית החולים נקבע מותו".

עד ראייה לאירוע מסר לחדשות 2 באינטרנט כי שני בני אדם רכבו על האופנוע ממנו נורתה האש. הנוסע שישב מאחורי הנהג הוא ששלף נשק ו"ריסס" את העבריין מבלי לפגוע באנשים שסביבו. "לא היה לו שום סיכוי", מסר עד הראייה.

בחודשיים האחרונים בוצעו לא פחות מארבעה מקרי חיסול באזור תל אביב, חולון ובת ים, אולם בשלב זה המשטרה אינה מצליחה לקשור בין האירועים השונים. עד כה לא נעצר חשוד בחיסול אמש. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת