ילד בן 12 נהרג בטעות במהלך חילופי ירי בצפון

תלמיד כיתה ו' נקלע במקרה לחילופי אש בין שתי משפחות מסוכסכות בכפר ג'דיידה הסמוך לעכו. הילד שנפגע מכדור תועה, הועבר לבית החולים בנהריה במצב אנוש, אך לאחר זמן קצר קבעו הרופאים את מותו. אחיו של הילד צעק: "רצחתם ילד נשמה טהורה"

חילופי ירי בין שתי משפחות מסוכסכות בכפר ג'דיידה שליד עכו הובילו הערב לטרגדיה איומה: ילד בן 12 בלבד נורה מכדור תועה. הילד פונה לבית החולים בנהריה במצב אנוש שם נאבקו הרופאים על חייו, אך לאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

סכסוך מתמשך בין שתי חמולות בכפר הביא הערב לחילופי ירי בין בני שתי המשפחות. במהלך הירי, נפגע אחד הילדים, בן 12 בלבד, והוא הועבר לבית החולים הממשלתי בנהריה כשהוא במצב אנוש ובהמשך מת מפצע הירי. לרופאים במקום לא נותר אלא לקבוע את מותו.

הילד שנהרג הוא בן למשפחת כיאל וקרוב משפחתו של כדורגלן נבחרת ישראל בירם כיאל. אחיו של הילד שנרצח הגיע דקות לאחר הירי לבית המשפחה, שם זעק בכאב: "רצחתם את אחי, רצחתם ילד, נשמה טהורה".

קרוב משפחה אחר של הילד, שהיה גם המחנך שלו בבית הספר, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "זה רק ילד. כל הקווים האדומים נחצו היום. אנו חסרי אונים אל מול האלימות הגואה במגזר הערבי".

בזירת הירי עצמה התפתחה מהומה, בעקבותיה נשלחו לכפר כוחות משטרה גדולים ויחידות יס"מ על מנת להשליט סדר ולחצוץ בין המשפחות המעורבות. חלק מהכוחות מאבטחים את הכניסה לשכונה שבה התרחש הרצח. במקביל החלה המשטרה בחקירת נסיבות האירוע.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי בעבר הצליחו ראשי החמולות לאחות את הקרע ביניהן, אך זה החזיק מעמד עד היום, כאשר מסיבה לא ברורה עדיין הסכסוך ניצת מחדש ובעקבות זאת החלו חילופי הירי בין הצדדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת