בת שנתיים יצאה עם הוריה לטיול - והותקפה מינית ע"י חבר המשפחה

תושב השפלה, בן 35 ואב לילדים, נעצר בחשד שתקף מינית את בתם בת השנתיים של חבריו בזמן שטיילו יחד במהלך השבת. אימה של הילדה הבחינה בחשוד כשהוא רוכן מעל בתה הפעוטה, כשפלג גופה התחתון ללא בגדים. בעקבות התלונה נעצר האיש, שמכחיש את החשדות נגדו וטוען כי עזר לילדה לעשות את צרכיה. בית המשפט האריך את מעצרו

טיול השבת הפך לסיוט: בילוי משותף של זוג חברים שטייל אתמול באזור נחל שורק, הסתיים בתלונה נגד אחד החברים בחשד שתקף מינית פעוטה בת שנתיים. החשוד, תושב השפלה בן 35 ואב לילדים, נעצר לאחר שככל הנראה "נתפס על חם" על ידי אמה של הפעוטה.

שני זוגות של הורים בשנות ה-30 לחייהם, שמאחוריהם שנים של חברות, יצאו אתמול לטיול ביער באזור, במהלכו התנדב אחד מהם להאכיל את הפעוטה ולקח אותה הצדה. אימה של הפעוטה, שחשדה כי משהו אינו תקין בהתנהגותו של החבר, עקבה אחריו וכשמצאה אותו עם בתה הקטנה - לא האמינה למראה עיניה.

לטענת האם, האיש רכן מעל גופה של בת השנתיים, כשפלג גופה התחתון ללא בגדים, וביצע בה מעשה מגונה. האם ההמומה צעקה לעזרה, והבהילה את החשוד אשר הפסיק את מעשיו. לא עבר זמן רב עד שהוזעקו למקום שוטרים, שעצרו את האיש ולקחו אותו לחקירה.

בחקירתו מכחיש החשוד את הטענות נגדו, וטוען כי בסך הכל עזר לפעוטה לעשות את צרכיה. שופטת בית משפט השלום בפ"ת הלית סילש האריכה את מעצרו ב-4 ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת