2 צעירות עישנו סמים - ואושפזו

שתי קטינות בנות 16 ו-17 אושפזו הלילה בביה"ח "מאיר" בכפר סבא, כשהן סובלות מהקאות וערפול חושים. זאת, לאחר שעל פי החשד עישנו סמים יחד עם צעיר נוסף, בן 20 מהוד השרון. בדירת הצעיר אותר החומר, והחשוד טען בחקירה: "חשבתי שמדובר בחומר חוקי לעישון בישראל". הערב הוא יובא להארכת מעצרו

הצעירות עישנו - ואושפזו. אילוסטרציה (AP)

עישנו סמים - ואושפזו בבית החולים: שתי צעירות בנות 16 ו-17 מהמרכז אושפזו הלילה בבית החולים מאיר בכפר סבא, לאחר שעישנו חומר החשוד כסם יחד עם צעיר נוסף. הן סובלות מערפול חושים, הקאות וכאבי ראש עזים, אך מצבן יציב. הצעיר, שעל פי החשד סיפק להן את החומר, נעצר לחקירה.

הלילה הוזעק אמבולנס לדירת מגורים בהוד השרון, בעקבות דיווח של צעיר על מצבן של שתי הקטינות. הוא פינה את השתיים לבית החולים מאיר בכפר סבא, ומשם נמסר הבוקר כי הן עדיין סובלות מתופעות של הקאות וכאבי ראש.

היה בטוח שמדובר ב"חומר חוקי"

כוחות משטרה שהגיעו לדירה החלו לתחקר את האירוע, וממנו עולה כי ארבעה צעירים עישנו במהלך הלילה חומר החשוד כסם, שסופק על ידי צעיר בן 20 שעלה לארץ ללא הוריו לפני מספר שנים ומתגורר בדירה. לטענת הצעיר, הוא רכש את החומר בתל אביב והיה בטוח שמדובר בחומר חוקי לעישון בארץ. בחיפוש בדירה אותר החומר ונלקח לבדיקה. הצעיר נלקח לחקירה ויובא הערב לדיון בהארכת מעצרו.

בדירה נמצא צעיר נוסף, שככל הנראה שהה בחברתם של שלושת הצעירים הנוספים - ונוכח המראות שנגלו לעיניו דיווח למשטרה ולמד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת