האם שנאנסה לעיני ילדיה מדברת: "הילדה צרחה, ואני אחריה"

זה קרה לפני יותר משנתיים, ב-3 לפנות בוקר. מ', אמא לשני ילדים מהשפלה, התעוררה לפתע כשגבר זר גוהר מעל מיטתה. זה נגמר באונס אלים ואכזרי לעיני הילדים. אתמול, לאחר מעצרו של החשוד באונס, סיפרה מ' על רגעי האימה של אותו הלילה: "הוא בא אליי, חנק אותי ותפס אותי ככה... כל יום חושבת על הלילה ההוא"

יותר משנתיים חלפו מאז הלילה ההוא, הלילה שבו החיים של מ' התהפכו: אדם זר פרץ לביתה ברחובות ואנס אותה באכזריות לעיני שני ילדיה הקטנים. מ' עברה עם ילדיה להתגורר במקלט לנשים מוכות, ורק היום החיוך חזר לפניה, אחרי פרסום הידיעה על מעצרו של החשוד באונס.

כמה חודשים לאחר האונס מ' סיפרה לחדשות 2 על רגעי האימה של הלילה ההוא. אתמול, לאחר מעצרו של החשוד בתקיפתה בעקבות התאמת DNA, פרסמנו ריאיון שערכנו איתה ולא שודר מעולם.

השעה בלילה היתה 3 לפנות בוקר. הגבר הזר שחדר דרך החלון לתוך הדירה תקף את א' ללא רחמים, היכה אותה ולבסוף גם אנס אותה – כל זאת לעיני בתה בת ה-11. "אני כל יום חושבת על הלילה ההוא. הייתי בשינה עמוקה", היא מספרת בכאב. "פתאום התעוררתי, הסתכלתי במהירות, חשבתי שזה הילד קם לשירותים. קראתי לו עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם, והוא לא עונה לי. בסוף הרמתי את הראש וראיתי שהוא יותר גבוה מהבן שלי".

"הוא בא אליי, חנק אותי ותפס אותי ככה...", מתארת האם בבכי. "בשלב הזה הילדה התעוררה, ניגשה אליי והתחילה לצרוח. היא צעקה "אמא, אמא, אמא", ואז הרגשתי שזהו, הוא מנצח אותי. ואז הילדה התחילה לבכות ולצרוח חזק, וגם אני התחלתי לצעוק תוך כדי שאני נאבקת איתו".

"כשיתפסו אותו תהיה לי הקלה...", סיכמה מ' את השיחה. "ארץ ישראל כל כך קטנה, איך בן אדם כזה לא תפסו אותו? אני כל כך מחכה לזה שיתפסו אותו". היום, יותר משנתיים אחרי, נראה שהסיוט של מ' מתחיל להתקרב לסיומו.

למרות ממצאי ה-DNA: החשוד מכחיש הכל

אתמול בשעות הצהריים הובא החשוד במעשה לבית משפט השלום בראשון לציון, שם הוחלט להאריך את מעצרו ביומיים לצורך השלמת החקירה. למרות בקשת המשטרה להשאיר את החשוד במעצר בעשרת הימים הבאים, בית המשפט הורה לבחון את המשך מעצרו בעוד יומיים.

החשוד, מבחינתו, טוען שכלל לא היה בזירה, עובדה שסותרת את תוצאות הבדיקה של דגימת ה-DNA שנלקחה מהזירה. פרקליטו של החשוד, עו"ד אורי קינן מהסניגוריה הציבורית, הביע תמיהה על ההחלטה לעצור אותו אחרי שנתיים. "מדוע אנשים שמכירים אותו היטב, לא אמרו דבר לפני שנתיים?", אמר לחדשות 2. "אני מקווה שבסופו של דבר בית המשפט יבין שהלקוח שלי לא קשור למעשים, הוא מכחיש בכל תוקף את החשדות נגדו".

במהלך השנתיים האחרונות צוות החקירה המיוחד ערך חקירות ובדיקות של עבריינים מהאזור ולבסוף הגיעו לאותו חשוד באמצעות בדיקת DNA. מתברר שהוא התגורר באזור מגוריה של הנאנסת מספר שנים.

החוקרים הגיעו לחשוד ב-27 בנובמבר, במסגרת בדיקה של עבריינים שונים שגרים באזור, במאמץ לאתר את האנס. הם חקרו אותו בנושא והוא הכחיש כל מעורבות. כדי לשלול את החשדות הציעו לו במשטרה לערוך בדיקת DNA והוא הסכים. אותה בדיקה קשרה אותו לזירת האונס החמור, מלפני שנתיים, והוא נעצר.

תזכורת: אם חד הורית נאנסה באכזריות לעיני ילדיה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת