אחרי שנתיים וחצי: נעצר חשוד באונס מזעזע של אם לעיני ילדיה

מאז אוגוסט 2009 מחפשת המשטרה אחר מי שעל פי החשד פרץ לביתה של אם חד הורית בעיר בשפלה, כנראה לאחר שעקב אחריה, שדד ממנה כסף - ואנס אותה באכזריות מול ילדיה, שהתעוררו. אתמול נעצר חשוד במעשים הקשים, בן 26 תושב האזור. במהלך היום יובא להארכת מעצרו

ב-24 באוגוסט 2009 השתנו לנצח חיי משפחה אחת בעיר בשפלה, כשאדם פרץ לפנות בוקר לביתה של אם חד הורית, אז בת 33, שדד ממנה סכום כסף גדול ואז - תוך כדי איומים - גרר אותה לפתע לחדר השינה ואנס אותה באכזריות לעיני שני ילדיה.

לאחר המעשים הקשים נמלט החשוד מהמקום ונערכו אחריו סריקות רבות, ללא הצלחה. התיק הועבר לצוות חקירה מיוחד בפיקודו של רב פקד חיים שרייבהנד ולאחר ביצוע חקירה ארוכה אותר חשוד, בן 26 תושב האזור, שנעצר אתמול. הצעיר נשוי עם ילדים ומוכר למשטרה מעבירות רכוש ואלימות.

במהלך השנתיים האחרונות צוות החקירה המיוחד ערך חקירות ובדיקות של עבריינים מהאזור ולבסוף הגיעו לאותו חשוד באמצעות בדיקת דנ"א. מתברר שהוא התגורר באזור מגוריה של הנאנסת מספר שנים.

החוקרים הגיעו לחשוד ב-27 בנובמבר, במסגרת בדיקה של עבריינים שונים שגרים באזור, במאמץ לאתר את האנס. הם חקרו אותו בנושא והוא הכחיש כל מעורבות. כדי לשלול את החשדות הציעו לו במשטרה לערוך בדיקת דנ"א והוא הסכים. אותה בדיקה קשרה אותו לזירת האונס הקשה, מלפני שנתיים, והוא נעצר.

היום הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

על פי עדותה של האם לאחר האונס, במהלך התקיפה המינית התעוררו ילדיה וצפו במעשה, שהתרחש לנגד עיניהם. על פי החשד, כפי שפורסם ב-2009, החשוד נכנס לדירתה של האשה, בקומה השלישית של הבניין, דרך חלון פתוח. המשטרה בדקה אז את האפשרות כי הפורץ ידע מי מתגורר בדירה ואולי אף עקב אחרי הנאנסת במשך זמן מה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת