הדוגמנית שנפצעה ממדחף של מטוס - ושרדה

לורן סקרגס בת ה-23, דוגמנית ומלבישה בסדרת הטלוויזיה המצליחה "אחת שיודעת", מתחילה להראות סימני התאוששות לאחר שנפצעה באורח אנוש בתאונה מוזרה במהלכה פגע בה מדחף מנוע של מטוס. לורן נפגעה קשות בראשה ובכתפיה, וידה נכרתה. אחרי שהתעוררה בבית החולים, המילים הראשונות של סקרגס לבני משפחתה היו שהיא אוהבת אותם

לורן. חייה ניצלו בנס (פייסבוק)

"אני אוהבת אתכם" - אלו היו שלוש המילים הראשונות שהצליחה להוציא מפיה לורן סקארגס בת ה-23, דוגמנית ומלבישה בסדרת הטלוויזיה האמריקנית המצליחה "אחת שיודעת", לאחר שנפצעה באופן מוזר למדי ממדחף של מטוס שבו הייתה אמורה לטוס מעל שמי טקסס.

לורן יצאה לטיסה המדוברת לרגל חג המולד שיחול בקרוב. מסיבה שאינה ברורה, היא יצאה מתוך המטוס הדו-מנועי הקטן בכדי להחליף מושב עם אחד הנוסעים, אולם הטייס ככל הנראה השאיר את המנוע דולק, והיא קיבלה מכה חזקה ממדחף המנוע. לורן נפצעה קשות בראשה, בידיים ובכתפיים. היא נותחה בניתוח חירום, ובמהלכו נאלצו הרופאים אף לכרות את ידה.

בימים האחרונים, כשהיא מוקפת בבני משפחתה האוהבים בבית החולים, הראתה לראשונה לורן סימני התאוששות מעודדים. לאחר שהתעוררה, סיפרה לה אחותה בריטני את אשר קרה לה בתאונה. בני משפחתה ציינו כי לורן לחצה את ידה של אחותה במהלך הדברים, ומכך שמו לב שהיא מבינה את אשר נאמר לה.

"אני לא מכיר אדם שמח ואמיתי יותר מלורן"

הסיכוי של לורן להינצל מהתאונה הקשה היה נמוך ביותר, ולכן בני משפחתה הקרובים אסירי תודה על כך שיקירתם עדיין בין החיים. "אני לא מכיר בן אדם יותר שמח ואמיתי מלורן, היא תמיד שמה את המשפחה והחברים במקום הראשון, מכל דבר היא יודעת להוציא את הטוב ביותר", אמר חבר קרוב שלה.

עד כה, הייתה מסוגלת לורן לפקוח את עינה הימנית בלבד, והרופאים מקווים שהיא לא איבדה את הראייה בתאונה הקשה. לאחר שעברה מספר ניתוחים, הצליחו הרופאים לשחזר את פניה וכתפיה של לורן. בשלב זה הרופאים מקווים כי לא נגרם לה נזק חמור למוח וכי כושר הראייה לא נפגע גם כן. מצבה הכללי נחשב יציב, אך הרופאים המליצו לבני המשפחה להמשיך להתפלל להחלמתה. היום צפויה לורן לעבור ניתוח נוסף, לצורך שיקום ידה השמאלית.

המשטרה המקומית פתחה בחקירת התאונה המוזרה. עד כה טרם הצליחו החוקרים לאתר את הטייס, אך נמסר כי הוא חבר קרוב של המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת