"מלך שוודיה אירגן מסיבות סקס"

התקשורת בשוודיה סוערת בעקבות פרשיית מין שמוגדרת "החמורה בתולדות בית המלוכה השוודי": עיתון מקומי דיווח כי המלך נהג לערוך מסיבות סקס במועדון מוכר וניסה להסתיר זאת על ידי הפעלת איומים על בעל המועדון. עיתון מקומי חשף שיחה בה נשמע שליח של המלך מציע מאות אלפי דולרים לבעל המועדון כדמי שתיקה. המלך - מכחיש

שערוריית סקס מלכותית מסעירה את שוודיה: התקשורת במדינה מדווחת שהמלך קרל גוסטב ה-16 נהג לערוך מסיבות מין פרטיות במועדון לילה מוכר, ואף ניסה למנוע מבעל המועדון לחשוף את קיום המסיבות על ידי הפעלת גורמים מהמאפיה.

על פי הדיווחים בעיתונות השוודית, חבר קרוב של המלך בשם אנדראס לטסטרום הציע לבעלים של המועדון "דמי שתיקה" בסך 150-300 אלף דולרים כדי שלא ידליף את מה שהתרחש במועדון לתקשורת. בהקלטה שהגיעה לידי אחד העיתונים המקומיים, נשמע לטסטרום אומר לבעל המועדון שבית המלוכה מוכן לשלם סכומים גבוהים מאוד כדי שהמידע לא ידלוף החוצה.

אבל לא מדובר בשוחד בלבד. על פי הדיווח, לטסטרום יצר קשר עם אחד מראשי המאפיה בשוודיה כדי שיפעיל לחץ על בעל המועדון. בזכות האיומים מצדו של ראש המאפיה, קיווה שליחו של המלך למנוע פרסום צילומים מהמסיבות שנערכו במקום, או כל תיעוד אחר שיביך את המלך.

בשוודיה כבר מגדירים את הפרשה כ"חמורה ביותר בתולדות ההיסטוריה של בית המלוכה", ויש כבר הקוראים לחקור את המלך בן ה-65. אם השמועות יתבררו כנכונות, הוא צפוי לאבד את כס המלכות. בינתיים פורסמה הודעת גינוי מטעם המלך בה נטען כי "לא היה מודע למעשיו של חברו הטוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת