סין: בן 9 שתה משקה חלב מורעל – ומת

ילד בן 9 מצא את מותו ואמו שקעה בתרדמת לאחר שרכשו משקה חלב בטעם תות שמייצרת חברה בבעלותה של "קוקה קולה" בסין. ככל הנראה זרחן אורגני שנמצא במשקה אחראי לאסון הכבד. מ"קוקה קולה" נמסר כי "במבחן בקרת איכות פנימית שבוצע, לא נמצאו חומרים רעילים"

המשקה של קוקה קולה בסין (חדשות 2)

תדהמה בסין: ילד בן 9 מת ואמו שקעה בתרדמת, לאחר ששתו משקה פירות המבוסס על חלב, שמייצרת חברה בבעלות "קוקה קולה". כך דיווחה רשת הטלוויזיה בבייג'ין.

בן ה-9 ואמו, תושבי המחוז הצפון מזרחי בסין, צרכו את המשקה ביום שלישי האחרון. שעות ספורות לאחר מכן, השניים החלו לחוש ברע, והובהלו לבית חולים סמוך. מותו של בן ה-9 נקבע במקום, ואילו אמו שקועה בתרדמת. שני בני אדם נוספים ששתו את המשקה לאחרונה, הובהלו גם הם לבית החולים לאחר שחשו ברע, אך מצבם התייצב.

מחקירה ראשונית של משטרת בייג'ינג עולה כי חומרי הדברה רעילים (ביניהם זרחן אורגני), נמצאו במשקה החלב בטעם תות, ששתו האם ובנה. המשקה שעשוי מתערובת של חלב ופירות, מיוצר במפעל מקומי, שבבעלות "קוקה קולה".

דובר "קוקה קולה" מסר כי "במבחן האיכות הפנימית שבוצע למשקה המדובר, לא נמצא שום דבר שאינו תקין, אך החברה תשתף פעולה עם כל חקירה שתידרש".

עד שלא יוכח כי המשקה ראוי לשתייה, החליטו בסין להסיר אותו ממדפי רשתות השיווק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק