אב הטביע את בנו במכונת כביסה

אב צרפתי מצא דרך יצירתית - ופלילית, להעניש את בנו בן השלוש שזרק לאסלה ציור של חברו לגן. האב השליך את בנו הקטן למכונת הכביסה, והביא למותו של הפעוט. המשטרה עצרה את ההורים והם נחקרים

בסטיאן בן השלוש (SKY NEWS)

כמעט קשה להאמין כשקוראים את זה. אב צרפתי הואשם היום בהריגת בנו בן השלוש, לאחר שנעל את הפעוט, בסטיאן, במכונת כביסה והפעיל את המכונה לשטיפה.

קריסטוף שמפנואה בן ה-33 ממאו, אחד מפרברי פריז, אמר לחוקרי המשטרה שכך הוא בחר להעניש את הפעוט שלדבריו - לא התנהג יפה בגנון. כך מדווחת התקשורת בצרפת.

על פי הדיווחים, קריסטוף "העניש" את בנו מפני שזרק ציור של חבר לאסלה בבוקר יום שישי האחרון. בערב אותו היום הפשיט האב את הילד ודחף אותו למכונת הכביסה. אז, על פי המשטרה, נתן למכונת הכביסה לעבוד במשך מספר דקות.

צרפת בהלם

צרפת כולה בהלם, אחת השכנות - אישה בשם אליס אמרה ללה פרסיאן שאימו של הפעוט, שמה שרלין, החזיקה את הגופה על ידיה ואמרה לאנשי ההצלה שהילד נפל במדרגות. היא אמרה שלקחה את הילד מזרועות האם השבורה "לקחתי אותו בידי והוא הרגיש כמו בובה שנשברה, הרגשתי את פעימת ליבו האחרונה, שרלין לא זזה, היא הייתה אדומה לגמרי - היא לא הבינה שהוא מת".

על פי חקירת המשטרה בסטיאן מת בתוך דקות. האב נעצר מיד לחקירה ומוחזק במעצר באשמת הריגת הפעוט , גם האם נעצרה באשמת הפרעה לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק