מאמן נבחרת הכדורגל של וויילס נמצא מת בביתו

המשטרה חושדת כי כוכב העבר ששיחק בשורות לידס יונייטד, אברטון וניוקאסל ומונה למאמן נבחרת וויילס לפני פחות משנה, שם קץ לחייו. חלוץ נבחרת אנגליה הגר בסמוך למקום: "אני לא יכול להאמין לחדשות"

גארי ספיד. נמצא מת בביתו (AP)

מאמן נבחרת הכדורגל של וויילס, גארי ספיד, נמצא היום כשהוא ללא רוח חיים בביתו שבהאנטינגדון, צ'סטר. בהודעה רשמית של המשטרה המקומית נאמר כי אין נסיבות חשודות הקשורות לאירוע, וככל הנראה מדובר בהתאבדות. "בשעה 7:08 הגיע דיווח למשטרה על מוות פתאומי בכתובת זו", מסר דובר המשטרה.

ספיד, אשר מונה רק לפני כשנה למאמן הלאומי, הוא שחקן השדה שזכה למספר הרב ביותר של הופעות בנבחרת וויילס. טרם מינויו כמנג'ר הספיק לשחק ולככב בשורותיהן של לידס יונייטד, אברטון, ניוקאסל ובולטון. לאחר פרישתו מונה למאמנה של שפילד יונייטד, אותה עזב לטובת הובלת הנבחרת במסגרת מוקדמות יורו 2012.

"אנו מבקשים מכולם לכבד את פרטיות המשפחה בזמן העצוב הזה", נכתב בהצהרה מיוחדת שפרסמה התאחדות הכדורגל המקומית, בה הובעו תנחומים למקורבי המאמן הלאומי. מייקל אואן, חלוצה של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, המתגורר בקרבת המקום, סיפר כי הוא "לא יכול להאמין לחדשות". אתמול עוד הספיק ספיד להתארח בתכנית ספורט ב-BBC. דן ווקר, מגיש התכנית, צייץ באמצעות הרשת החברתית טוויטר, כי המוות הבלתי צפוי "הדהים אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת