להיט בצרפת: אתר היכרויות לבוגדים בלבד

אתר היכרויות המיועד לנשואים בלבד חגג בימים האחרונים מיליון מנויים, ומנהל קמפיין מסיבי בשלטי חוצות - שמעורר סערה גדולה בצרפת. בעלי האתר טוענים מצדם כי הם מספקים פלטפורמה להכנסת ריגוש לחיי הנישואים, שלא כרוכה בפרידה. מיליון מנויים לא טועים?

לנשואים בלבד. מתוך האתר (אתר "גלידן")

אחרי אתר היכרויות מיוחד לציבור הדתי, אתר היכרויות לאקדמאים ואתר שתכליתו לאחד בין קיבוצניקים, מגיע תורו של אתר היכרויות לאנשים שלפחות לפי רשם הנישואים - כבר מצאו את הנפש התאומה שלהם.

האתר הצרפתי "גלידן", שצבר למעלה ממיליון מנויים בכ-160 מדינות, שואף להעניק גם לאלה מבינינו שאינם רווקים הזדמנות להיכרות רומנטית חדשה. בשונה מאתרים דומים אחרים, "גלידן" מנוהל על ידי רוב נשי ומשקיע משאבים בפנייה לנשים שעייפו מחיי השגרה והזוגיות שהפכה משעממת, ומבקשות לנהל קשר מקביל. הקהל היפה אף לא נאלץ לשלם דמי מנוי, בניגוד לעמיתיהן, בני המין החזק.

"אנחנו פשוט כנים. משתמשים רבים באתר אוהבים את בני הזוג שלהם ואינם מעוניינים בפרידה", אומרת אחת ממפעילות האתר. היא מדגישה כי התכלית העיקרית של האתר היא האפשרות להעניק ריגוש בצורה שונה מזו הנהוגה כיום - "הקונספט הנוכחי של רומנים הוא עתיק כמו הנישואים עצמם".

47% מהגולשים מחפשים סטוצים

חיזוק לדבריה ניתן למצוא בסקר שנערך בקרב הרשומים באתר, המלמד כי 47% מהם מחפשים סטוצים בלבד. עם זאת, 38% מהמנויים מודים כי הם תרים אחר רומן אמיתי ופרטנר בחו"ל, שיספק את צרכיהם בכל פעם שהם נוסעים למחוזות זרים - נתון שעלול להדאיג עשרות אלפי גברים ונשים ברחבי העולם.

לצד הבעת סיפוק מצד נשואים שמייחלים להפוגה מהזוגיות ומבקשים לתבל את נסיעות העסקים שלהם, נשמעים גינויים ליוזמה מצד קשת רחבה של ארגונים שונים. הפסיכולוגית הקלינית ד"ר ג'נט הול, מזהירה כי אתרים כ"גלידן" הופכים את הבגידה לפשוטה "באופן מסוכן". אחרי הכול, במקום הג'קוזי שחשף את אשטון קוצ'ר במערומיו - כל מה שנדרש במקרה זה הוא מחשב תקין וכמה דקות פנויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת