צפו: פעיל חברתי סטר לשר בהודו

פעיל תנועה חברתית בהודו שככל הנראה נואש מעליית מחירי המזון במדינה, החליט לפרוץ לבניין הממשל המקומי והחל ולתקוף את הבכירים שנקלעו בדרכו. המצלמות תיעדו אותו חובט בעוצמה בשר החקלאות רגעים לפני שנעצר. צפו בתיעוד

כחודש לאחר חילופי המהלומות בפרלמנט האיטלקי, אירוע אלים במיוחד נרשם היום גם בבניין הממשלה ההודי. נציג תנועה חברתית במדינה חדר למבנה ותקף את שר החקלאות ההודי, בעקבות "שחיתות הפוליטיקאים".

כוחות הביטחון שהיו במקום מיהרו לעצור את התוקף, אבל רק לאחר שהספיק לחבוט בעוצמה בשר החקלאות שאראד פאוואר ולהתנפל גם על שר התקשורת המקומי. הפעיל החברתי שלף סכין במהלך ההתרחשות ואיים בצעקות להתאבד, עד שנתפס על ידי השוטרים. 

תושבי מדינת מהרשטרה במערב הודו זועמים על עליית המחירים במדינה, מה שהביא גם את הפעיל החברתי לתקוף בעוצמה את השר. לדברי התוקף הוא מיואש מעליית מחירי המזון במדינה, ומאשים את הפוליטיקאים בשחיתות שגורמת למחירי מזון להרקיע שחקים. "לא נותרה לי ברירה", הוא הסביר לתקשורת המקומית.

לפני כחודש: מכות בפרלמנט האיטלקי

לפני כחודש המתח בפרלמנט האיטלקי הידרדר לכדי אלימות, כשחלק מהנבחרים החליפו את המילים - באגרופים ואת ההצבעות במהלומות.

קרב האגרוף הפרלמנטרי החל לאחר שחברי פרלמנט מ"הליגה הצפונית", בת בריתו של ברלוסקוני בקואליציית הימין-מרכז, התקיף איש אופוזיציה - לא מהשמאל הקיצוני - אלא איש מפלגת ימין בשם פראנקו ברבאני, שעזב את ממשלתו של ברלוסקוני בגלל שערוריות המין.

חבר "הליגה הצפונית" פאביו ראיניירי, התעצבן מפני שמנהיג המפלגה היריבה פיני, אמר על הבוס שלו, מנהיג הליגה הצפונית בוסי, שאשתו פרשה מהעבודה בגיל 39.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת