הנקמה: בישלה את החתול של חברתה במיקרוגל

זעזוע באנגליה: אם ל-3 הורשעה לאחר שמצאה שיטה אכזרית במיוחד לנקום בחברתה. היא הרגה את חתולה האהוב בן ה-10 שבועות באמצעות חימומו במיקרוגל. בנוסף, היא לא הצליחה להתאפק ושלחה לחברתה מסרון שהפליל אותה: "החתול? זאת קארמה", כתבה. כעת היא צפויה לעונש מאסר ממושך

נקמה אכזרית. אילוסטרציה (חדשות 2)

ג'ינה רובינס בת ה-31 היא אם לשלושה ילדים מדרום אנגליה שהורשעה אמש בעקבות דרך אכזרית במיוחד שבחרה כדי לנקום בחברתה שרה נוטון, לאחר שהאחרונה דיווחה על בן זוגה של רובינס למשטרה. בתגובה היא חיממה את חתולה האהוב במיקרוגל וגרמה למותו המחריד.

הכל החל בפברואר האחרון שבו החליטה נוטון לצלצל למשטרה לאחר שגילתה על אלימות משפחתית בבית חברתה. היא דיווחה על בן זוגה של רובינס, ומעצרו גרם לוויכוח עז בין השתיים. רובינס מתברר, לא העריכה במיוחד את דאגתה של נוטון, והחליטה לנקום. כששהתה בביתה של נוטון הבחינה בחתול בן ה-10 השבועות ויצר רצחני מילא את מוחה.

רובינס לקחה את החתול המסכן שנאבק בציפורניו באישה המרושעת. היא סגרה את דלת המיקרוגל מאחוריו והפעילה את המכשיר שבו, רק דקות קודם לכן, חיממה אוכל לבנה הפעוט. נוטון שישבה בסלון, לא הבינה מהו הרעש האיום אותו היא שומעת מכיוון המטבח. המראה הנורא שגילתה במטבח גרם לה להקיא מיד.

רובינס צפויה לעונש מאסר

אחרי התקרית המזעזעת, רובינס לא הצליחה להתאפק ושלחה מסרון מסגיר לשרה נוטון האבלה. "זוכרת את האימרה איך שגלגל מסתובב? החתול - זאת קארמה", כתבה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו את ג'ינה רובינס מיד.

למרות המסרון המפליל, בבית המשפט רובינס הכחישה כי היא אחראית למותו של החתול. לחבר המושבעים סיפרה תירוצים מקוריים במיוחד. "המיקרוגל הופעל על ידי חתול אחר לאחר שהחתול הראשון נכנס אליו בטעות", אמרה להגנתה, אך חבר המושבעים מצא את טענתה כבלתי סבירה בעליל.

רובינס הורשעה בגרימת מוות לבעל חיים וכעת היא ממתינה לגזר דינה. במקרה דומה שקרה באנגליה לפני מספר חודשים, גזר בית המשפט 126 ימי מאסר בפועל על שני נערים שהרגו חתול באמצעות המיקרוגל. לרובינס אם כן מצפה תקופת מאסר ממושכת.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת