צפו: משחק בייסבול של איש אחד בחלל

האהבה לספורט לא יודעת גבול, גם לא את גבולות כדור הארץ. האסטרונאוט היפני סאטושי פורוקוואה, הצליח למלא שלושה תפקידים על מגרש הבייסבול שיצר בתחומי המעבורת. הוא גם מגיש את הכדור, גם חובט ואפילו תופס אותו בעצמו. צפו

גם זאת דרך להפיג שעמום: סאטושי פורוקוואה אסטרונאוט מסוכנות החלל היפנית וחובב בייסבול מושבע, החליט להשתעשע בשעות החופשיות שלו בזמן שהותו על מעבורת החלל. פורוקוואה הביא עימו לחלל החיצון מחבט בייסבול וכדור תואם וניסה לקיים את משחק הבייסבול הראשון אי פעם מחוץ לתחומי כדור הארץ, כשהוא השחקן היחיד.

משחק הבייסבול ידוע ברחבי העולם כספורט האמריקני האולטימטיבי. מעטים יודעים כי המשחק הפך להיות פופולרי עד מאוד דווקא ביפן. מזה שנים כוכבי בייסבול יפנים מגיעים לליגה האמריקנית (MLB) ומשחקים בה בהצלחה רבה. כעת יש מועמד נוסף שיכול להצטרף אליהם.

למרות שהאסטרונאוט היפני לא מצא שותפים למשחק ההיסטורי, הוא לא התייאש. במשחק שתועד במצלמות המעבורת, ניתן לראות כיצד הוא משמש מגיש, חובט ותופס בו זמנית. איך הוא עושה זאת? פורקוואה מצליח לחבוט בכדור אותו הוא זורק בעצמו, והודות לחוסר כוח המשיכה הוא מצליח גם לתפוס אותו. השיג מרשים לכל הדעות.

אמש נחת האסטרונאוט בקזחסטן לאחר תקופה ממושכת מחוץ לכדור הארץ. אמנם הסיכויים שלו להפוך לשחקן מקצועני נמוכים, אבל אין ספק שהעניין הרב שהסרטון שצילם יצר ביפן, יהפוך אותו לדמות מוכרת בכל מגרש בייסבול בארץ השמש העולה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת