תינוק חדש ל"משפחת היטלר" האמריקנית

שלושת ילדיהם של הית' ודברה קמפבל, ש"זכו" לקבל מהוריהם שמות בעלי השפעה נאצית, הוצאו בשנים האחרונות מחזקתם של ההורים. בסוף השבוע נולד ל"אדולף היטלר" ול"אומה ארית" אח קטן, הונס, ועל פי טענות ההורים גם הוא נלקח על ידי שירותי הרווחה - 17 שעות בלבד לאחר הלידה. "זו חטיפה, אין צו בית משפט", אמר האב הזועם

ההורים והילד - היטלר (AP)

"משפחת היטלר" מתחדשת: הית' ודברה קמפבל, הורים לשלושה ילדים ששמותיהם נלקחו מההיסטוריה הנאצית והוצאו מחזקתם בשנת 2009, טוענים כעת כי שירותי הרווחה במדינת ניו ג'רזי, ארה"ב, העבירו לידיהם את תינוקם בסוף השבוע - 17 שעות בלבד לאחר שנולד.

המשפחה התפרסמה ברחבי העולם בסוף שנת 2008, כאשר חנות בעיירה גרינוויץ' בניו ג'רזי סירבה לקשט עוגת יום הולדת לבנם של הזוג, אדולף היטלר קמפבל, בעקבות שמו של הילד. הוא ואחיותיו, ג'ויס-לין אריין ניישן ("אומה ארית") והונצ-לין הימלר ג'יני, נמצאים במשפחת אומנה מאז שנת 2009, אז התערבו שירותי הרווחה בפרשה.

האב הזועם: "זו חטיפה"

אחיהם הצעיר, הונס קמפבל, נולד ביום חמישי האחרון שעה 2:00 בלילה. האם דברה סיפרה לכלי תקשורת מקומיים כי הרופא שיילד את התינוק קרא לשירותים לרווחת הילד - ואלה מיהרו למקום ולקחו את הונס הצעיר לחזקתם. לטענת ההורים, הם לא ידעו ששירותי הרווחה ייקחו את הילד והפקחים שהגיעו לא נתנו כל הסבר.

"אין צו בית משפט", אמר האב הית' קמפבל. "זו למעשה חטיפה, אבל הם משתמשים במונחים שונים". האם סיפרה כי שומרים עמדו מחוץ לחדר בית החולים כדי להבטיח שלא תיצור קשר עם התינוק.

עורך דינם של הזוג, פסקל ג'יאנטה, אמר לסוכנות הידיעות AP כי מחר ייערך שימוע בנושא בבית משפט. בשימועים קודמים שנערכו, מסרו שירותי הרווחה כי שלושת ילדי משפחת קמפבל נמצאים בסכנה בשל אלימות במשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת