צפו: פוטין מתכונן לאולימפיאדת החורף

ולדימיר פוטין ידוע בתור אדם שרצונותיו, בדרך כלל, יוצאים לפועל. לקראת אולימפיאדת החורף הוא אירח את שחקני נבחרת ההוקי קרח, ואף קיים יחד איתם משחק אימון כשהוא לבוש בחולצה של קבוצת צסק"א המפורסמת. "אני אשקיע מאמצים ומשאבים עבורם, והם יצטרכו להביא לי את הזהב", אמר פוטין בתום המשחק

ראש ממשלת רוסיה ולדימיר פוטין לא מפספס הזדמנות להראות את כוחו הפיזי הרב וההשפעה שלו על ההמונים במדינתו. הפעם, פתח הנשיא הרוסי את ההכנות של נבחרת ההוקי-קרח לקראת אולימפיאדת החורף שתיערך במדינה, בעיר סוצ'י, בשנת 2014.

אחרי חימום קצר, פוטין לבש, איך לא, את חולצת ההרכב של קבוצת צסק"א - הצבע האדום, וערך משחק אימון מול שחקני הנבחרת. ואם בהתחלה התקשה ראש הממשלה להכניע את השוער היריב, בשלב מסוים החלה הדיסקית וגם השחקנים היריבים לשתף עמו פעולה, עד שיצליח להבקיע כמה שערים.

בתום משחק האימון הזמין פוטין את ראשי ההתאחדות ואת חברי נבחרת רוסיה בהוקי קרח לארוחה וטקס קצר, במהלכו הכריז כי יקצה משאבים רבים לפיתוח ענף הספורט החורפי הפופולרי בעולם. "יש לנו מיליוני אוהדים של הוקי, ואני מתכוון לשים תשומת לב ודגש רב על המשחק בתקווה שהשחקנים יביאו את מדליית הזהב ממשחקי החורף האולימפיים שייערכו כאן אצלנו, בבית", סיכם פוטין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת