הרכש החדש של מנצ'סטר: צ'רלי בן ה-5

קבוצת הכדורגל מנצ'סטר יונייטד החתימה אתמול כדורגלן כישרוני. צ'רלי ג'קסון, כפי שתראו מיד, שולט היטב בכדור, נהנה מטכניקה גבוהה, ועשוי להשתלב בקבוצה הבוגרת של סגנית אלופת אירופה, אבל זה עשוי לקרות עוד הרבה מאוד זמן כי צ'רלי הקטן - רק בן 5

הוא עוד לא חגג יומולדת חמש, לא בטוח שהוא יודע לספור עד עשר או לאכול בסכין ומזלג. מה שכן בטוח צ'רלי ג'קסון יודע לשחק כדורגל. סקאוטים של מנצ'סטר יונייטד קלטו את ג'קסון, יליד מנצ'סטר, עושה צחוק מחבריו הוותיקים, ילידי שנתון 2006, ולא חשבו פעמיים. ג'קסון הגשים את חלומם של מיליונים וזכה להצעת חוזה מיונייטד. בעוד הרבה הרבה שנים זה עלול להשתלם לכל הצדדים.

כל איש כדורגל יגיד לכם שבגיל כזה אין דרך לדעת אם הילד באמת יצמח להיות כדורגלן, גם מבחינה טכנית, וכמובן שאין לדעת איך יגיב ללחץ ולתחרותיות. מסי היה מסי כבר בגיל 14, אך הוא אחד וכאלה שנופלים בדרך יש מיליונים. קאי פייפילד בן השבע מאנגליה, בילה עם אבא בחופשה בברצלונה וכמו באגדות נקלט משחק בעיני אחד הסקאוטים של הקבוצה. אביו המאוד אובייקטיבי בטוח שברצלונה תהנה ממנו בעוד שנים.

"הוא שומר שהכדור יישאר דבוק לרגליים שלו, הוא מהיר עם הכדור בדיוק כמו שהוא בלי הכדור. מתקל בחוזקה אף על פי שהוא כל כך קטן, ממש כמו לאו מסי. לכן גם קוראים לו לאו מסי!", אמר אביו.

היום, בעידן היוטיוב כל אבא מעלה לאינטרנט סרטון של בנו מבצע פלאים על המגרש או אפילו בסלון. איך אפשר לשכוח את התינוק בן 18 החודשים שהצליח במשימה להשחיל את הכדור לארגז שלוש פעמים ברציפות. לאחר שהועלה לרשת הסרטון התינוק חתם על חוזה לעשר שנים בקבוצה מקצוענית בהולנד. ואם נחזור לצ'רלי, הגיבור החדש - בעוד עשר שנים, כשהוא יהיה בן 15 אולי אפשר יהיה לקבל מושג אם הילד אכן התפתח בכיוון הנכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת