זעזוע בארה"ב: מי רצח את טיילר בן השנה?

ארבע שעות לאחר שדיווחה שלבי דאשר בת ה-20 כי בנה התינוק נעדר מבית המשפחה, נמצאה גופתו של הבן טיילר ביער באזור סנט לואיס, מיזורי. האם חשודה כעת ברצח ובמשטרה מאמינים שהרגה אותו בתוך התקף זעם. למרות זאת, החקירה נמשכת במספר כיוונים

טיילר דאשר. גופתו אותרה ביער (facebook)

החיפושים באזור סנט לואיס, מיזורי, ארה"ב, אחר טיילר דאשר בן השנה ארכו ארבע שעות בלבד. אמו שלבי בת ה-20 דיווחה ב-11:00 בבוקר יום שלישי כי הוא נעדר - וב-15:30 איתרו עוברי אורח את גופתו ביער סמוך. סיבת המוות טרם נמסרה.

האם עוכבה והיא חשודה ברצח מדרגה ראשונה. גופתו של בנה התינוק אותרה רק קילומטר וחצי מבית המשפחה בפרבר אפטון ליד העיר סנט לואיס, לאחר חיפוש נרחב ונמרץ שארך ארבע שעות בלבד עד איתור גופת הילד.

דאשר טענה כי השכיבה את בנה לישון באזור 22:30 בליל שני. היא אמרה למשטרה שהיא לא התעוררה בבוקר, וכשהתעוררה בשעה 11:00, גילתה שבנה נעדר. למרות המעצר, האם עוד לא הואשמה בדבר ולמשטרה יש 24 שעות לבנות תיק נגדה. אם לא, היא תשוחרר.

"ראיתי אדם הולך עם ילד עטוף בשמיכה"

מקור משטרתי אמר לאתר המקומי STLToday.com כי הרשויות מאמינות שדאשר רצחה את בנה בתוך התקף זעם. עדיין לא ברור מה עורר את זעמה הלכאורה-קטלני.

בלשים ערכו ריאיונות במהלך הלילה וחקרו את מותו של הילד. בין המרואיינים היו גם אביו של טיילר הקטן וסבתו. עד ראייה דיווח כי ראה אדם בחולצה שחורה הולך ברחוב, נושא ילד עטוף בשמיכה בשעות הבוקר המוקדמות ביום שלישי.

עם זאת, בבית לא אותרו סימני פריצה. המשטרה המקומית הכריזה כי כל מי שהיה מעורב במותו של טיילר, יובא למשפט צדק. עם זאת הבהירו שם: עדיין אין חשודים מיידים.