נאס"א: דרושים אסטרונאוטים חדשים

יש לך תואר בהנדסה, מתמטיקה או מדעים? אולי כדאי לך לשלוח טופס הרשמה לתכנית גיוס האסטרונאוטים של סוכנות החלל האמריקנית, שמנסה לבנות את דור ההמשך - הדור שעשוי להגיע, יום אחד, למאדים

השמים הם לא הגבול (נאס"א)

סוכנות החלל האמריקנית נאס"א יוצאת בקמפיין חדש לגיוס אסטרונאוטים חדשים, זאת למרות שהמעבורות שלהם - הפסיקו כבר לפעול.

על פי הפרסומים בארה"ב, אחרי שנאס"א הפסיקה את טיסות המעבורת לחלל, אסטרונאוטים רבים עזבו את הסוכנות ויצאו לחפש דרך חדשה. בנאס"א מודאגים שלא יישארו כלל אסטרונאוטים למשימות הסוכנות בעתיד.

"רוצים קריירה שתעיף אתכם מסביב לעולם?", נכתב בפרסומת החדשה של נאס"א. "בגלל החוויות, בגלל המחויבות והמנהיגות. הגישו את הצעותיכם כדי למצוא גילויים חדשים, בואו לעופף עם נאס"א - עבורנו השמיים הם לא הגבול", טוענים בסוכנות החלל ומתעלמים מהכותרות שיצאו ב-8 בחודש יולי האחרון, עם שיגור המעבורת האחרונה.

בעלי תואר בהנדסה יעברו תכנית של 3-5 שנים

האסטרונאוט האמריקני האחרון שהגיע לתחנת החלל הבינלאומית, הגיע לשם עם מעבורת חלל רוסית - ה"סויוז". בארצות הברית מקווים שהרוסים ימשיכו להיות נחמדים ויאפשרו להם בינתיים "טרמפים" לחלל.

על פי ההצעה, תכנית ההכשרה של נאס"א נמשכת 3-5 שנים, ואלו שיעברו אותה בהצלחה יפעילו ויטוסו עם הרקטות העתידיות שהסוכנות מפתחת כדי להגיע ליעדים חדשים ביקום. ממשל אובמה אמר שהוא מתכוון, ביום מן הימים, לשלוח צוות לכוכב מאדים, אבל היום הזה - עדיין רחוק.

כדי להתקבל לתכנית הכשרת האסטרונאוטים של נאס"א צריך להיות בעל תואר BA בהנדסה, מדעים או מתמטיקה ושלוש שנות ניסיון מקצועי בגוף דומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת