הטריד את המשטרה: "האייפון לא עובד"

יש משתמשי אייפון שככל הנראה תלויים קצת יותר מדי במכשיר שלהם. תושב אילינוי בארצות הברית, הטריד מרכזנית במוקד החירום של המשטרה, לאחר שהאייפון שלו הפסיק לעבוד. בשלב מסויים איבדה המרכזנית את שלוותה ושלחה שוטרים שיעצרו אותו

תושב אילינוי שבארצות הברית הצליח בסוף השבוע להוציא את מרכזניות משטרה מדעתן. הגבר בן ה-48 התקשר ללא הפסקה למוקד החירום והתלונן, תאמינו או לא, על כך שהאייפון שלו הפסיק לעבוד - עד שנעצר.

משטרת אילינוי פירסמה היום את השיחות שניהל מייקל אלן סקופק עם המרכזנית המתוסכלת. "מצב החירום הוא שהטלפון המ****ן שלי לא עובד!!! מה תגידי אם אנפץ את הטלפון על הרצפה?!", אמר בכעס סקופק והוסיף: "למה אני לא יכול לחייג את המספרים שאמורים לחייג?!".

המרכזנית, בסבלנות עם קץ, ניסתה לקשר את סקופק לחברת הטלפונים, אבל לדבריו הוא המשיך להתקשר שוב ושוב לשירותי החירום מכיוון שזהו המספר היחידי שהטלפון שלו הסכים לחייג. סקופק איים לשבור את המכשיר והעליב יותר מפעם אחת את המרכזנית, עד שבסופו של דבר היא איבדה את קור הרוח אחרי שאמר "יותר קל לבזבז את הזמן שלך מזמנו של שוטר".

המרכזנית התעצבנה ושלחה שוטר שיעצור את סקופק. "אני לא שיכור, אני פשוט לא כל כך חכם", הוא הודה לפני שהובהל לתחנת המשטרה. שם הוא ודאי ילמד את ההבדל בין שירות הלקוחות של חברת הטלפון - למוקד החירום של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת