ארה"ב: האבא נהרג בתאונת דרכים, הבת שרדה יומיים ברכב

דאגלס לנדון ובתו ג'ורדן בת ה-9 היו בדרכם לחנות בצפון קרוליינה ביום שישי בערב, כשרכבם עבר תאונה שנסיבותיה לא ברורות. הרכב התהפך, דאגלס נהרג ובתו בת ה-9 נאלצה לשכב ברכב המעוך במשך יותר מ-40 שעות. ג'ורדן אכלה חטיפים ושתתה משקה אנרגיה עד שעובר אורח הבחין ברכב, הזעיק את המשטרה והציל את חייה

ילדה בת 9 מצפון קרוליינה נתקעה בתוך רכב, לאחר שהיא ואביה עברו תאונת דרכים, במשך קרוב ליומיים, לצד גופתו של אביה - כשאכלה עוגיות "פופ-טארט" ושתתה משקאות אנרגיה.

התאונה הקשה התרחשה ביום שישי בלילה, כשהאב דאגלס לנדון בן ה-39 ובתו ג'ורדן בת ה-9 היו בדרכם לחנות סמוכה לערוך קניות. מסיבה לא ברורה התהפך הרכב המשפחתי לתעלה בצד הדרך, ונמעך לחלוטין. האב נהרג במקום, ואילו בתו נתקעה ברכב ההפוך.

רק כעבור יותר מ-40 שעות, במהלכם שרדה הילדה באמצעות עוגיות "פופ-טארט" ומשקאות "גטורייד" שהיו במקרה ברכב, נמצאה ג'ורדן. מי שלמעשה הציל את חייה של ג'ורדן היה אזרח שהלך לצד הדרך, ראה במקרה את המכונית ההפוכה והתקשר למשטרה בצהרי יום ראשון, כמעט יומיים לאחר התאונה.

הטמפרטורות בלילה עשויות לרדת מתחת לאפס במזרח צפון-קרוליינה, וסיפור הישרדותה המופלא והמצמרר של הילדה מסעיר את ארצות הברית. היא הוטסה לבית החולים הסמוך לאחר שצוותי חילוץ חתכו את השברולט מונטה-קרלו המעוכה, וטופלה שם בעיקר נגד כוויות הקור מהן סבלה.

"האבא היה מכורבל כמו כדור, וידו על בתו"

דיוויד קליפטון ממשטרת צפון קרוליינה כינה את ג'ורדן "גיבורה", וסיפר שהיא נשארה רגועה ושלווה למרות שנלכדה ברכב בחשיכה ובקור. כשמצאו אותה, הילדה תיקשרה עם המחלצים והיא צפויה להחלים לחלוטין מהטראומה הפיזית שנגרמה לה.

נסיבות התאונה עצמן עדיין אינן ברורות. ברגעיו האחרונים, כך אמר חבר המשפחה קווין ברינסון לתחנת טלוויזיה מקומית, ניסה האב להגן על בתו הקטנה. "הוא היה מכורבל ככדור, כשזרועו הימנית על חזו וידו השנייה פרושה לכיוון ג'ורדן. היא ניסה להחזיק אותה ולשמור עליה, הוא היה אב טוב". אמה של הילדה, קלודט לומן, אמרה כי ג'ורדן מחלימה אך עצובה מאוד בשל מותו של אביה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת