ניסוי טילים או נחיתת עב"מים: מה עושה סין באמצע המדבר?

תצלומי לווין שנחשפו לאחרונה באמצעות Google Earth ומציגים מבנים וצורות מסתוריות בלב המדבר הסיני מעוררים סערה גדולה ברשת. הגולשים שמנסים לפענח את הצורות העלו את ההשערה שמדובר בניסוי צבאי חשאי, בעוד גולשים אחרים בטוחים שאלו אותות עבור חברים שבאו לבקר מכוכב אחר. צפו ושפטו בעצמכם

האם אתם יכולים לזהות מה זה? (גוגל)

ניסוי צבאי חשאי או אתר נחיתת חייזרים? תמונות חדשות שנחשפו לאחרונה מגלות מבנים מסתוריים בלב המדבר הסיני. בחלק מהתמונות ניתן לראות פסים מטאלים על הקרקע, ובאחרות צולמו לולאות ומעין מבוך. בעוד לא ברור מה מהות המבנים המסתוריים האלו - השמועות ברשת, איך לא, כבר חוגגות.

צפו בתמונות ה"מרשיעות" בעצמכם

המבנים שאותרו ממוקמים בסביבה יחסית מבודדת בלב המדבר הסיני קומטג, בצפון נהר השול. בתמונות שצולמו באמצעות Google Earth ניתן לראות כי המבנים והצורות משורטטים באופן מדויק מאוד.

בבלוג הטכנולוגי "גיזמודו", שחשף את התמונות, העלו את ההשערה שמדובר בניסוי צבאי בסין, שנועד ליצור מעין "מטרה" להפצצה או פגיעת טיל חשאי, או לחילופין - בקודים המיועדים לחייזרים שיבואו לבקר. גולשים אחרים טענו שחלק מהצורות נראות כמו תחנת רדיו גדולה או תחנת שידור.

זאת לא הפעם הראשונה שצילומי הלווין של גוגל מעוררים סערה עולמית. בסוף השבוע האחרון פורסמו תמונות שמציגות את מתקני הגרעין באירן, שזכו להדים רבים. כעת ניאלץ לחכות ולגלות מה הסוד שעומד מאחורי המדבר הסיני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת