קנדה: הפינגווינים ההומוסקסואלים שוב ביחד

רבבות קנדים יכולים לנשום לרווחה לאחר שגן החיות בטורונטו החליט להחזיר את שני הפינגווינים ההומואים מהזן הנכחד לאותו המתחם, זאת לאחר שהופרדו על מנת שיימצאו זיווג בקרב נקבות הפינגווינים. המנהלים טוענים שהם לא זוג רומנטי, אבל יחזירו אותם לאחר שרבבות התאהבו בהם ודרשו את איחודם

יחזרו לאותו המתחם. הזוג המאוהב (רויטרס)

האהבה הוורודה בגן החיות חוזרת: באדי ופדרו, הפינגווינים ההומוסקסואלים של גן החיות בטורונטו שהופרדו לפני מספר חודשים, יחזרו בקרוב לחיות ביחד.

לפני מספר חודשים, דיווחה התקשורת בקנדה על שני הפינגווינים האפריקניים שחיו יחדיו והופרדו לכלובים שונים על מנת למצוא זיווג - עם נקבות. הכוונה של מנהלי גן החיות הייתה להגדיל את מספר הפינגווינים במקום, במיוחד כי הפינגווין האפריקני הוא זן נכחד ורק 26 אלף מהם נותרו ברחבי העולם.

מאז הצעד, מספר כלי תקשורת בקנדה קראו להחזיר את פדרו ובאדי לאותו האזור. "זוג הפינגווינים האלה כבשו את לבבותיהם של רבבות ועל גן החיות להחזירם בהקדם לאותו המתחם", נכתב בעיתון הקנדי "טורונטו סטאר", לאחר פניות של רבבות קנדים מוטרדים.

בגן החיות ממשיכים לטעון שזוג הפינגווינים לא הומואים אלא כי קיים ביניהם רק "קשר חברתי קרוב מאוד", אבל כנראה שה"גיי-רדאר" של אלפי קנדים זיהה אחרת. "אנשים מנסים להקביל את הפינגווינים כבני אדם אבל הם לא", סיפר אחד ממנהלי גן החיות, טום מייסון.

כעת, לאור פניות רבות מצד התקשורת ומבקרים, החליטו מנהלי הגן להחזיר את השניים לגור ביחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת