צ'לסי קלינטון: כתבת מיוחדת ב-NBC

בתם של מזכירת המדינה והנשיא לשעבר עסוקה מאוד. היא במסלול דוקטורט באוניברסיטת אוקספורד, עובדת בבת החולים של אוניברסיטת ניו יורק, עובדת בקרן של אביה ביל ועכשיו נושאת משרה חדשה - הכתבת לעניינים מיוחדים של רשת NBC

צ'לסי קלינטון, מי צריך קשרים? (רויטרס)

בתה של מזכירת המדינה האמריקנית הילרי קלינטון והנשיא לשעבר ביל קלינטון תהיה כתבת מיוחדת של רשת NBC , כך הכריזה היום הרשת האמריקנית.

צ'לסי קלינטון, שתחזיק במקביל לעבודה החדשה ברשת הטלוויזיה משרה בקרן הסיוע העולמית של אביה, תדווח לתכנית הלילה של הרשת עם בראיין וויליאמס ולאתר האינטרנט. לקראת הצטרפותה לתכנית היא מסבירה: "אנשים שמדמיינים ומציעים פתרונות לאתגרים בחייהם, בקהילות שלהם, במדינה שלנו ובעולם, תמיד עוררו בי השראה" כתבה בהודעה רשמית.

ג'נה החזיקה שנתיים, כמה הזמן תחזיק צ'לסי?

קלינטון הצעירה, שבדרך כלל מנסה להימנע מאור הזרקורים וידועה בסירובה לדבר עם התקשורת גם במהלך מערכות הבחירות שניהלו הוריה, תמשיך גם בעבודתה בשירות הבריאות הכללי באוניברסיטה של ניו יורק ותמשיך במסלול הדוקטורט שלה באוניברסיטת אוקספורד.

"צ'לסי קלינטון מבינה את החיים בצורה יוצאת דופן, יש בה הבנה לא רגילה של האנושות ברחובות הערים שלנו, בכל האומה וסביב הגלובוס", אמר בראיין וויליאמס והוסיף: "אנחנו מאוד נרגשים שהיא מצטרפת לשורותינו כדי לספר את סיפורו של האדם הפשוט שעושה דברים יוצאים מהכלל".

צ'לסי היא לא הבת הראשונה של נשיא שתעבוד ככתבת ברשת האמריקנית. ג'נה בוש, בתו של הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש דיווחה לרשת בנושאי חינוך במשך שנתיים - ועזבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת