מקסיקו: ילדה נאנסה והפכה לאימא בגיל 11

ילדה בת 11 שנאנסה כשהייתה בת עשר ילדה לאחרונה תינוק בבית חולים במקסיקו. המשטרה חוקרת מנסה לגלות מיהו האב האנס והאם הצעירה ממשיכה להניק את בנה החולה שעדיין מאושפז עקב מחלה. זאת לא הפעם הראשונה בה בנות במקסיקו נאנסות והופכות לאימהות. האם הרשויות במדינה ישתלטו על התופעה?

נאנסה וילדה בגיל 11. אילוסטרציה (רויטרס)

האם הצעירה בעולם? ילדה מקסיקנית הפכה לאחרונה לאמא בגיל 11, לאחר שנאנסה ונכנסה להיריון. על פי הדיווח ב"ניו יורק פוסט", הילדה הצעירה הגיעה לבית החולים ב-21 באוקטובר כשהיא סובלת מסיבוכים שאיימו על חייה ועל חיי עוברה ששהה רק 31 שבועות בבטנה, ועברה לבסוף ניתוח קיסרי.

לאחר הניתוח, ילדה האם הצעירה בן במשקל נמוך מאוד, שעדיין נמצא ביחידה לטיפול נמרץ כשהוא סובל מדלקת ריאות חריפה. בבית החולים אופטימיים באשר למצבו ומסרו שהאם הצעירה מקפידה להגיע בכל יום להניק את ילדה. מנהל בית החולים אמר שהמקרה עורר תגובות רבות במדינה אבל מסקרן מאוד גם את המשטרה המקסיקנית, שהגיעה לקבל את דגימת ה-DNA של הפעוט. חוקרי המשטרה מנסים לפענח את זהותו של אביו של העולל, שאנס את אימו הילדה והכניסה להיריון.

מקרה זה הוא לא הפעם הראשונה בה ילדות קטנות במקסיקו נאנסות והופכות לאימהות בגיל כה צעיר. רק בשנה שעברה דווח על ילדה בת 11 בשם אמילייה שילדה ילד לאחר שנאנסה על ידי אביה החורג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת