דיווחים בממלכה: פיפה מידלטון שוב רווקה

בריטניה סוערת בעקבות דיווחים על פרידתה של פיפה מידלטון מבן זוגה בשלוש השנים האחרונות. עיתון ה"סאן" מפרסם כי מידלטון היתה שבורה מהפרידה והלכה להתנחם בזרועות קייט וויליאם בטירה בסקוטלנד

פיפה שוב רווקה. ארכיון (רויטרס)

בשורה משמחת לכל הרווקים: פיפה מידלטון, שהוכתרה על ידי רבים כאחת הנשים הנחשקות בעולם, חזרה לשוק הפנויים-פנויות, לאחר שנפרדה מבן זוגה בשנים האחרונות אלכס לודון.

רוצים לקבל עדכנים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח של העיתון ה"סאן" הבריטי, מידלטון בת ה-27 ובן זוגה, שחקן הקריקט לשעבר, החליטו לסיים את הקשר ביניהם לאחר שלוש שנות זוגיות בעקבות חילוקי דעות וויכוחים. מקור גילה ל"סאן", כי פיפה בילתה את סוף השבוע שלאחר הפרידה הכואבת עם אחותה קייט ובעלה הדוכס וויליאם בטירת בלמורל שבסקוטלנד, ששייכת למשפחה המלכותית.

"הפעם זה באמת נגמר"

"היא ואלכס נפרדו לתקופה קצרה בקיץ, אבל הפעם זה באמת נגמר. הם בקושי מדברים אחת עם השני", מסר המקור לעיתון. לאורך הפרידה של השניים בקיץ, פיפה נצפתה בחברתו של בן זוגה לשעבר וידידה הקרוב ג'ורג' פרסי. אך זמן קצר לאחר מכן חזרה לזרועותיו של לודון.
לטענת חבריה של פיפה, הפרידה בין השניים הפעם היא סופית ומוחלטת אחרי שורת מריבות שפרצו בניהם במהלך חתונה של חבר משותף.

לטענת מקורות, לודון התקשה להתמודד עם הפרסום הרב לו זכתה פיפה מאז החתונה של אחותה. על פי מקורות, מאז אותה תקופה החלה ההידרדרות ביחסים של השניים, שהובילה לפרידה הנוכחית.