רופאו של מייקל ג'קסון: "הוא היה נואש"

לאחר שהורשע בגרימת מותו ברשלנות של מייקל ג'קסון, רופאו האישי ד"ר קונראד מוריי מדבר לראשונה . בריאיון מיוחד הוא מגלה כי בימיו האחרונים היה ג'קסון "אדם נואש". עוד הוא מתעקש: לא אני גרמתי למותו

דוקטור קונראד מוריי, רופאו האישי של מייקל ג'קסון שהורשע השבוע בגרימת מוות ברשלנות, אמר כי הזמר הסתיר ממנו מידע אודות מצבו הרפואי. בראיון בלעדי לרשת NBC יומיים לפני הרשעתו, אמר מוריי כי ג'קסון לא סיפר לו את האמת לגבי מצבו, ותיאר את מצבו של מלך הפופ בימיו האחרונים.

לדברי מוריי, לפני מותו ג'קסון היה "אדם נואש". מוריי מגן על עצמו וטוען כי לא האמין שהיה עליו להשגיח על ג'קסון בערב בו הוא מת, מכיוון שהוא העניק לו רק מנה קטנה של חומר ההרדמה מסוג פרופופול. עוד הוא מסביר כי זאת הסיבה שלא ציין זאת גם בפני הפרמדיקים שהוזעקו לביתו של ג'קסון.

לאורך המשפט טענו סניגוריו של מארי כי ג'קסון הוא שהזריק לעצמו כמות נוספת של חומר הרדמה, בזמן שהרופא עצמו יצא מהחדר בו שהה. "לא הייתי אמור להשגיח עליו באותו הזמן, מכיוון שלא היה בכך צורך", טוען מוריי.

הרופא הדגיש בריאיון כי ג'קסון נהג לצורך חומרים הרבה לפני שהשניים הכירו. בנוסף הוא חוזר ומדגיש כי למרות הרשעתו הוא אינו אשם במוות של מלך הפופ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת