חלום אמריקני? משפחה אחת - 20 ילדים

בוב ג'ים ומישל דוגראס מארקנסו ארה"ב הם בהחלט לא זוג רגיל. האם המאושרת ילדה כבר 19 ילדים וכעת היא בהריון עם הילד ה-20. עם זאת היא מצהירה שהיא עדיין ישנה אחר הצהריים. משום מה, הזוג בחר לקרוא לכלל הילדים בשמות שמתחילים באות J. יש לכם רעיונות לשם התינוק ה-20?

השבט האמריקני נחשף: בני משפחת דוגראס מארקנסו שבארצות הברית, מחכים ללידתו של עולל חדש שיצטרף לחיק המשפחה. ההיריון עדיין מצליח לרגש את בני המשפחה בת 19 הצאצאים. האם מישל בת ה-45, תזכה בקרוב להניק בפעם ה-20 ומודה: "אנחנו עדיין סופרים".

ב-10 בדצמבר 2009, נולדה בתם ה-19 של בני הזוג בוב ג'ים ומישל דוגראס. ג'וזי נולדה פגה בשבוע ה-25 להיריון ושהתה באינקובטר מספר שבועות. עכשיו היא כבר בת שנתיים ומרגישה נפלא. "זה נס, ג'וזי היא הילדה הכי אנרגטית שלנו מכולם", מדגישים ההורים המאושרים.

19 ילדים ועדיין מצליחה לישון צהריים

ההרה התמידית מישל נמצאת תחת מעקב צמוד של רופא, שומרת על תזונה בריאה ומוקפדת ונמנעת מקפאין. למרות שבין רגליה מתרוצצים 19 זאטוטים, היא עדיין מצליחה לישון בכל יום אחר הצהריים. "אנחנו עושים את כל מה שאנו יכולים אבל אני מצליחה לישון כל יום לפנות ערב", הודתה.

באופן די מוזר, בחרו השניים לכנות את כל ילדיהם בשמות שמתחילים באות J. בנוסף לג'וסי,בני הזוג הביאו לעולם גם את ג'ושוע בן ה-23 ואב לשניים, התאומים ג'נה וג'ון דיויד בני ה-21, ג'יל, ג'סה, ג'וזף, ג'וסיה, ג'וי-אנה, התאומים ג'דידיה וג'רמיה בני ה-12, ג'ייסון, ג'יימס, ג'סטין, ג'קסון, ג'והנה, ג'ניפר וג'ורדין. כעת נצטרך להמתין בסבלנות ולראות האם גם הילד ה-20 של הזוג המאושר ייקרא בשם שמתחיל באות J.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת