אסף גופות מבית הקברות והלביש אותן בבגדי בובות

התקשורת הרוסית מזועזעת: בביתו של היסטוריון מוכר נמצאו לא פחות מ-29 גופות של נשים צעירות חנוטות. את החיבה לגופות הסביר אנטולי מוסקווין בלוויה שבה השתתף בילדותו, שעוררה אצלו את התחביב המוזר. ואם זה לא מספיק - הוא גם הלביש את הגופות בבגדי בובות

אוסף הגופות המוזר (AP)

אוסף פרטי: 29 גוויות של נשים צעירות נמצאו בביתו של היסטוריון מוכר ברוסיה, שאסף אותן לביתו לאחר שהוציא את גופותיהן מקברים והלביש אותן בבגדי בובות בלויים.

צוות חוקרי המשטרה הרוסית שביקרו בדירתו של החשוד בעיר ניזאני נובוגרוד, סמוך לנהר הוולגה, גילה לצד אוסף המומיות גם עדויות מטרידות. "גילינו משהו שנראה כמו בובות לבושות בצבעים בוהקים, צעיפים שמסתירים חלקית את פני הגופות, חלקן חנוטות בבדים", תיארו החוקרים את המחזה המזוויע שנגלה לעיניהם.

תחילה ביקשה המשטרה לאסור את פרסום תמונתו של האיש, שמוכר מאוד ברוסיה. אבל מרגע שהתמונה התפרסמה, רבים זיהו את אנטולי מוסקווין בן ה-45, המוכר בשל מומחיותו להיסטוריה של העיר. מוסקווין נחשב למומחה מספר אחת לדמויות המרכזיות בתולדות העיר, לבניינים העתיקים שבה ובעיקר, כך מתברר, לבתי הקברות.

החקירה החלה אחרי שהקברים החלו להתרוקן

על פי הדיווחים בעיתונים ברוסיה, מוסקווין שלף מהקברים רק גופות של נשים צעירות לאוסף המוזר שלו, ונעצר רק אחרי חקירה שנמשכה חודשים ארוכים, שהחלה בעקבות תלונות על קברים שמתרוקנים בעיר. הוא נלכד בשעת מעשה, כשאסף עצמות בבית הקברות.ההיסטוריון פרסם מספר מאמרים על העניין המיוחד שלו בגופות, והרבה להתבטא בנושא במהלך הקריירה שלו בהקשר ההיסטורי, אך גם בהקשר המיני. הוא כתב חיבור על נקרופיליה ובו התוודה שכאשר היה בן 12, הוא מצא עצמו בהלוויה של ילדה בת 11, בה נדרש לנשק את גופה על ידי מנהלי הטקס. המפגש ההוא לדבריו, עורר אצלו עניין רב והוביל מפגשים המוזרים שבאו בעקבותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת