האם יצאה להביא דלק, התינוק נעלם

דרמה בארה"ב: סוכני FBI ובלשי משטרה מנהלים חיפושים נרחבים אחר פעוט בן שנתיים שנעדר במדינת וושינגטון. אמו של התינוק נתקעה ללא דלק ברכב המשפחתי, לקחה עמה את בנה הגדול והשאירה את התינוק בכסא הבטיחות. כשחזרה לרכב כעבור שעה - גילתה לתדהמתה כי סקיי בן השנתיים נעלם כאילו בלעה אותו האדמה

הרשויות בארה"ב בשיתוף ה- FBI מנהלות סריקות נרחבות אחר תינוק בן שנתיים בשם סקיי, שנעלם מהרכב המשפחתי לאחר שאמו יצאה לחפש דלק.

אמו של התינוק, תושבת מדינת וושינגטון, נתקעה ללא דלק ברכב אתמול בבוקר בעיר בלוויו, כשעמה היו שני ילדיה. האשה לקחה עמה את הילד הגדול, בן 4, ויצאה להזעיק עזרה או לאתר תחנת דלק, והשאירה את סקיי בן השנתיים כשהוא קשור לכיסא הבטיחות במכונית.

כעבור כשעה, כך מסרה המשטרה המקומית, חזרה האם אל הרכב וגילתה לתדהמתה כי הפעוט פשוט נעלם, בעוד כיסא התינוק מחובר אל המושב כרגיל. אל המקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה, שפתחו בסריקות אחר הילד בסיוע כלבי גישוש, אולם עד לשעות הלילה הפעוט טרם נמצא. חוקרי המשטרה לא איתרו שום סימני פריצה על כלי הרכב.

הבוקר, עם חידוש החיפושים, הצטרפו גם סוכני הבולשת הפדרלית (FBI) לסריקות אחר הילד הנעדר. הוריו של הילד נמצאים בהליכי גירושין, ושניהם משתפים פעולה באופן מלא עם הרשויות. "אנחנו לא יודעים הרבה", מסרה דוברת המשטרה המקומית", חוץ מזה שהילד עדיין נעדר. אנחנו אפילו לא יודעים אם הוא יצא בכוחות עצמו מהרכב או שמישהו אחר הוציא אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת