האם הדוכסית קייט מידלטון בהיריון?

הממלכה הבריטית כמרקחה. הסיבה - קייט, אשתו של הנסיך וויליאם, סירבה לאכול בוטנים, לבשה מעיל גדול ממנה במידה וליטפה את בטנה שוב ושוב במהלך ביקור מלכותי. אוהבי השמועות כבר החליטו: היורש של הבא בתור למלוכה כבר בדרך

יש תינוק מאחורי המעיל? (AP)

קצת יותר מחצי שנה אחרי שנישאו, ממלכת בריטניה שוב רועשת וגועשת בגלל וויליאם וקייט. הסיבה הפעם: שמועות שהדוכסית הצעירה בהריון. מה שהצית את השמועות הוא ביקור מלכותי של הזוג, בו המלכה לעתיד התנהגה "באופן מוזר", לפי הדיווחים.

עיתון ה"דיילי מייל" הבריטי מדווח כי קייט בת ה-29 נגעה בבטנה במהלך הסעודה לפחות תריסר פעמים וכן "סירבה לאכול ממרח בוטנים". רופאים ממליצים בדרך כלל לנשים בהיריון שלא לאכול מוצרי בוטנים בזמן ההיריון וההנקה, במידה ויש היסטוריה משפחתית של אלרגיה.

גם התלבושת של קייט תרמה לחרושת השמועות. המעיל אותו לבשה נראה גדול עליה במידה. "זה היה מאוד מוזר", אמר אחד מהאורחים בביקור, "קייט לא הפסיקה לגעת בבטנה, זה היה מאוד ברור לעין. היא טפחה עליה שוב ושוב והניחה עליה את היד. נראה כאילו כלל לא שמה לב שהיא עושה את זה. בשלב מסוים", אמר האיש, "היא שמה את שתי הידיים על הבטן וערסלה אותה".

דובר מטעם בית המלוכה נתן את התגובה העמומה לפיה: "קייט איננה אלרגית לבוטנים", ו"איננו מאשרים או מכחישים את שמועות ההיריון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק