דיווח: "פוטין הכה את אשתו ובגד בה"

התקשורת הגרמנית פירסמה בסוף השבוע פרטים מטרידים על אישיותו של ראש הממשלה הרוסי ולדימיר פוטין, האיש שרוצה לחזור ולהיות נשיא רוסיה בשנה הבאה. על פי הפרסומים בימים בהם שירת בברלין, פוטין נהג להכות את אשתו ולבגוד בה. דיווח נוסף מספר על ילד שנולד מחוץ לנישואים

וולאדימיר פוטין - עבר בעייתי ? (רויטרס)

מסמכים מארכיון סוכנות הביון הגרמנית מצביעים על צד אפל באישיות של מנהיג רוסיה, ראש הממשלה הנוכחי, והאיש שמבטיח ומתכונן להפוך לנשיא בשנה הבאה - ולדימיר פוטין.

ארגון הביון הגרמני הפעיל סוכנת שנצמדה כמתרגמת לרעייתו לודמילה פוטין, בזמן שהות הזוג בגרמניה המזרחית. על פי הדיווח, רב המרגלים בן ה-33 היה עילוי מקצועי אבל כישלון אישי, ונהג "להכות את אשתו ולבגוד בה", כשפעל מברלין בין השנים 1985 - 1990.

ילד מחוץ לנישואים

העיתון הגרמני שחשף את המידע, הברלינר צייטונג, קיבל את המידע מאריך שמידט אנבום, מומחה מודיעין גרמני שפרסם כבר מספר ספרים ומאמרים בנושא סוכנות המודיעין הגרמנית וקשריה בעולם. הפעם הוא התרכז באיש החזק ברוסיה.

דימיטרי פסקוב, דוברו של פוטין התייחס להאשמות בביטול ואמר לכתבי הגרדיאן הבריטי כי "אלו שטויות", אבל בעיתון הברלינאי מתעקשים שהסוכנת שמזדהה בשם קוד "המרפסת" מספרת שהפכה להיות הכתף התומכת של גברת פוטין. "היא ספרה לה על בעל אטום, אלים ובוגדני", כך על פי הדיווח בעיתון הבילד שמדווח גם שפוטין עזב את מזרח גרמניה עם נפילת החומה, והשאיר מאחוריו אישה ובן שהביא מחוץ לנישואים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק