פקיסטן: שרף את אשתו בגלל הנדוניה

צעיר מפיסטן, שנהג להכות את אשתו מאז נישאו, זעם על כך שהוריה לא העניקו לשניים מספיק כסף בנדוניה. הוא החליט לעשות מעשה - ולהצית אותה בביתה. מצבה אנוש

נשרפה כשהייתה בביתה. ארכיון (חדשות 2)

זוועה בפקיסטן: בעל צעיר שרף את רעייתו בגלל שלטענתו הוריה לא העניקו לשניים נדוניה מכובדת - כך מדווחים כלי תקשורת במדינה. מצבה של הכלה הצעירה קריטי.

פאוזילה, נערה בת 17 בלבד מכפר קטן בדרום פקיסטן, נישאה לפני כשנה לזישאן אחמד. לטענתה, בזמן שחלף מאז שינה בעלה את יחסו כלפיה מן הקצה אל הקצה ונהג להכות אותה. שיאה של ההתנהגות הברוטלית הגיע בימים האחרונים - כשבסיוע אחיו הצית את רעייתו וגרם כמעט למותה.

"קשה להאמין שהיא תשרוד את זה"

המשטרה המקומית פתחה בחקירה וגילתה כי הסיבה להתפרצות הזעם של הבעל הצעיר הייתה הכעס מהעובדה שהוריה של פאוזילה לא העניקו דמי נדוניה מספיקים לדבריו. שכנים של הזוג הזעיקו את המשטרה לאחר ששמעו את זעקותיה של פאוזילה הנשרפת.

"מצאנו אותה מתגלגלת ומנסה לכבות את האש שאחזה בה", סיפר אחד השכנים. "שפכנו עליה דליים רבים של מים ולקחנו אותה במהרה לבית החולים". רופאים שטיפלו בנערה סיפרו כי היא במצב קשה מאוד, וסובלת מכוויות ב-60% מגופה. "קשה להאמין שהיא תשרוד את זה", הם אמרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק