חברת הגרמני שנטרף על-ידי קניבל משחזרת: "הייתי קרובה למוות"

באוקטובר האחרון נעלם סטפן ראמין בביקור שערך בבפולינזיה הצרפתית יחד עם חברתו. שבועות אחרי, גוללה לראשונה בת-הזוג את עדותה מליל האימה. "הקניבל החזיק גם בי", היא סיפרה מבועתת

הייתה קרובה למוות - התיירת הגרמנייה (חדשות 2)

גרמניה סערה לפני כמה שבועות, אחרי שטיול של אחד מאזרחיה בפולינזיה הצרפתית הסתיים בזוועה שבה נהרג ונאכל על ידי קניבלים. היום פורסמה לראשונה עדותה של הייקה דורץ', חברתו של ההרוג - סטפן ראמין, מרגעי האימה בטיול ומערב הרצח עצמו. "הקניבל החזיק גם בי", היא אמרה בריאיון למגזין הגרמני "ברון" והוסיפה - "הייתי קרובה למוות".

החברה סיפרה כי היא וראמין שהו באי והתיידדו בו עם כמה מקומיים, בהם גם אדם העונה לשם האיטי. האחרון היה מי שלקח את סטפן לצוד עמו עזים ביום שבו נרצח. "תחילה הלכתי עם לפיד לעבר היער אבל אחד המקומיים איים עליי, הצמיד לי אקדח לאף ואמר לי בצרפתית שאני עומדת למות", שחזרה דורץ'. "אחר כך נאבקתי בו וכך הצלחתי להימלט".

הייקה גם ציינה כי הצליחה לנוס על נפשה ולהציל את חייה כשבאמצע היער שמעה לפתע את קולות רחש הגלים מהים. היא נכנסה למים ושחתה אל הספינה הקרובה ביותר שהבחינה בה, וכך הצליחה לחמוק מגורל דומה לזה של בן זוגה.

שיירי גופתו של סטפן ראמין אותרו בתחילת אוקטובר על ידי קבוצה של 22 שוטרים. בין הפחמים במדורה שנמצאה ביער נמצאו עצמות לסת, שיניים ומתכת - שכנראה שימשה לסתימות בפיו של הנעדר. הרשויות באי סברו אז כי הוא נאכל על ידי קניבלים. כוחות המשטרה עדיין חוקרים את פשר מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת