רגע לפני החתונה: בני הזוג גילו שהם אח ואחות

בני זוג מדרום אפריקה התרגשו מאד לקראת המפגש הראשון של משפחותיהם, בו היו אמורים לדון בסידורי החתונה המתקרבת. הם לא תיארו לעצמם כי אז יתברר להם שאימה של הכלה ואבי החתן התגרשו בילדותם, ובני הזוג הם למעשה אח ואחות. למרבה האימה, האישה הנמצאת בחודש שמיני להריונה גילתה כי היא נושאת ברחמה את בנו של אחיה

בני הזוג גילו שהם אח ואחות. אילוסטרציה (חדשות 2)

תגלית טרגית: בני זוג מדרום אפריקה שחיו יחד במשך חמש שנים נדהמו לגלות, רגע לפני החתונה, כי הם למעשה אח ואחות. ואם זה לא מספיק, צפויה האישה ללדת בחודש הבא את בנה הבכור, שהוא למעשה - גם הילד של אחיה.

בני הזוג נפגשו באוניברסיטה לפני חמש שנים, וכעבור שנתיים עברו לגור יחד, כך מדווחים כלי התקשורת בדרום אפריקה. לאחר שהחליטו להתחתן ולקראת האירוע המרגש, החליטו השניים לערוך מפגש בין משפחותיהם ולדון בסידורי החתונה. אולם הם לא ציפו שדווקא בארוחה החגיגי, יתגלה להם הסוד הנורא: בני הזוג הם אח ואחות שהופרדו בילדותם.

לא חלפה דקה מרגע המפגש המשותף, וההורים זיהו זה את זו והבינו כי מדובר בילדיהם. אז הם סיפרו לבני הזוג כי הם התגרשו עוד בשנת 1983, כשהאחות הייתה בת 8 חודשים והאח בן שנתיים. הילדה גדלה אצל אימה, בעוד הילד חי עם אביו, מבלי שידעו כלל כי יש להם אחים.

24 שנים אחרי גירושי הוריהם, נפגשו בני הזוג בשנית והתאהבו. האישה סיפרה כי זו הייתה אהבה ממבט ראשון. "כאשר ראיתי אותו בפעם הראשונה, הרגשתי שאנחנו מחוברים", היא אומרת. "כל מה שרצינו לעשות זה רק להקים משפחה גדולה".

עם קבלת הבשורה המרה, החליטו השניים להיפרד. "אנחנו לא יכולים לחשוב בבהירות כרגע, נצטרך לחשוב על הדברים ולהתקדם צעד אחר צעד", אמר האח, ואילו אחותו עדיין מתעקשת: "אנחנו לא יודעים מה נאמר לו כשהוא יגדל, אבל זה בטוח - אנחנו הולכים להביא יחד ילד לעולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת